Gladbach się utrzymało, kupi Stilicia?

Borus­sia Mönchenglad­bach wczo­raj zapewniła sobie utrzy­manie w Bun­deslidze i praw­dopodob­nie w najbliższym cza­sie złoży ofer­tę kup­na Semi­ra Stil­i­ca. Zdaniem niemiec­kich mediów opiewać ona będzie na 1,5 mln euro. Boś­ni­ak otrzy­mał wol­ną rękę w kwestii poszuki­wa­nia sobie nowego klubu, nie wiado­mo jed­nak czy propozy­c­ja Borus­sii zostanie zaakceptowana.

 

Piłkarze prowadzeni przez Luciana Favre są rewelacją rundy wiosen­nej. Po fatal­nej jesieni Glad­bach byli już w zasadzie skreśleni z wal­ki o jakiekol­wiek utrzy­manie, lecz ostate­cznie udało im się tego dokon­ać. Ter­az władze klubu chcą zbu­dować drużynę, która będzie gotowa powal­czyć o czołowe miejs­ca w lidze. Na ten cel przez­naczą aż 27 mln euro na trans­fery. Część z tej kwoty może zostać wyko­rzys­tana na ściąg­nię­cie Semi­ra Stilicia.

Pomoc­nik Lecha jest piłkarzem, który latem praw­dopodob­nie opuś­ci Poz­nań. Po Lewandows­ki i Peszko był kole­jnym w kole­jce do wyjaz­du z ligi pol­skiej. Co ciekawe całą trój­ka praw­dopodob­nie w nowym sezonie grać będzie w Bundeslidze.

Stil­ić w ostat­nim cza­sie nie otrzymy­wał dużo szans na grę, jed­nak gdy pojaw­iał się na boisku stawał się naty­ch­mi­ast motorem napę­dowym “Kole­jorza”. Wczo­raj min­utę po wejś­ciu na boisko zdobył bramkę, która przesądz­iła o zwycięst­wie Lecha.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress