31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.29min.
13.30 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Godnie pożegnać Kotora

Godnie pożegnać Kotora

Lechi­ci roze­gra­ją dzisi­aj ostat­ni mecz w sezonie. Moż­na by powiedzieć tylko jed­no: w końcu! Nie ma sen­su rozpisy­wanie się o tym, jak Lechowi ten sezon nie wyszedł, wszyscy o tym wiemy. Jed­nak dzisiejszy mecz będzie wyjątkowy tylko ze wzglę­du na jed­nego zawod­ni­ka — Krzyszto­fa Kotorowskiego. Zawod­nik Lecha od 2004 roku. Z “Kole­jorzem” na dobre i na złe. I chy­ba tylko dlat­ego warto wybrać się dzisi­aj na Buł­garską. Pożeg­nać żywą legendę.

Jeśli chodzi o aspekt sportowy, to takowego dzisi­aj raczej nie ma. Jest to mecz, w którym swo­ją szan­sę dostanie młodzież. Na przed­mec­zowej kon­fer­encji pra­sowej wspom­i­nał o tym tren­er Urban: “Nie ma aż nie wiado­mo jakich zmi­an, ale to dobry moment, by sprawdz­ić cho­ci­aż­by Rober­ta Gum­nego czy Kami­la Jóźwia­ka. Ci którzy mają ważne kon­trak­ty na pewno pogra­ją, a resz­ta niech nie zabiera min­ut pozostałym” — powiedzi­ał Urban.

Dzisi­aj gramy o to, żeby nasz prze­ci­wnik — Ruch Chorzów nie prześ­cignął nas w tabeli. Gramy o to, by nie skończyć jako ostat­ni w grupie mis­tr­zowskiej. O to będzie bard­zo trud­no, ponieważ lechi­ci po zakończe­niu grupy zasad­niczej nie zdołali wygrać, a za sobą mamy aż 6 meczów właśnie w grupie mis­tr­zowskiej: “Chce­my sobie przy­pom­nieć, jak się strzela bram­ki i pożeg­nać ten nieu­dany sezon zwycięst­wem. Taki jest nasz cel. Na pewno szanse gry dostanie młodzież, żeby poczuć się pewniej” — mówił przed meczem tren­er Urban.

W dzisiejszym meczu na pewno nie zagra Robak, który ma prob­le­my zdrowotne. Pod znakiem zapy­ta­nia stoi wys­tęp Lovrenc­sic­sa i Jevti­cia: “Robak dzień przed meczem z Zagłę­biem strze­lał wol­nego i coś mu puś­ciło w mięśniu czworogłowym. To nic poważnego, ale Marcin na pewno nie zagra. Kędzio­ra ma uraz stawu skokowego, zobaczymy co będzie z Ger­go i Darko. Karol jest gotowy do gry, a prob­lem z ręką po ostat­nim meczu ma Jasiu” — powiedzi­ał Urban.

Początek spotka­nia z Ruchem Chorzów o godzinie 18:00 na Inea Sta­dion­ie przy uli­cy Bułgarskiej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.