02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.8min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Godzina meczu sprzyja grze w piłkę

Piłkarzy Lecha Poz­nań, podob­nie jak w Kazach­stanie, mogą ominąć olbrzymie upały. W Lenko­ran, gdzie jutro „Kole­jorz” roze­gra mecz w ramach elim­i­nacji Ligi Europy spodziewana jest pogo­da w grani­cach 30 st. Celsjusza.

- To cieszy, bo im bliższa tem­per­atu­ra tej, w której trenu­je­my, tym lep­iej dla nas – uważa tren­er Lecha. – Mecz będziemy grali o 20, wtedy słońce też będzie niżej, sta­dion będzie zadas­zony, będzie więcej cienia. To na pewno sprzy­ja grze w piłkę, a taka tem­per­atu­ra nam pomoże – kontynuuje.

Zdaniem tren­era „Kole­jorza” łatwiej do nowych warunk­ów atmos­fer­ycznych przy­go­tować się drużynom, które zagra­ją w niższej, niż zazwyczaj tem­per­aturze. W przy­pad­ku rywal­iza­cji Lecha z Chaz­arem, w w bardziej kom­for­towej sytu­acji będzie zatem nasz rywal.

- Łatwiej grać tak, gdzie jest chłod­niej, czyli pol­skie zespołu jadą do kra­jów o ciepłym kli­ma­cie mają trud­niej. Jed­nak jeśli mówimy o zimie, to warun­ki w Szwecji moż­na porów­nać do upałów z Kazach­stanu czy Azer­be­jdżanu – twierdzi Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.