02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.9min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Górnik Łęczna — Lech Poznań: Zacząć pogoń za czołówką

Górnik Łęczna — Lech Poznań: Zacząć pogoń za czołówką

Ostat­ni mecz przed prz­er­wą reprezen­ta­cyjną w ramach 11. kole­j­ki Lot­to Ekstrak­lasy Kole­jorz zagra w piątek o godzinie 20.30. Lechi­ci zagra­ją na wyjeździe z Górnikiem Łęcz­na, z którym Poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa nie poległa od ośmiu spotkań. Spotkanie odbędzie się w Lublin­ie, a wszys­tko wskazu­je na to, że rywalem podopiecznych tren­era Nena­da Bjel­i­cy będzie Vojo Ubi­parip,  który w niebiesko- białych barwach zdobył 12 goli. 

Zespół prowad­zony przez chorwack­iego szkole­niow­ca zna­j­du­je się w takiej sytu­acji, że każdy mecz ma ogrom­ną stawkę w pogo­ni za czołówką. Do pier­wszych Jagiel­lonii i Lechii Kole­jorz traci bowiem aż 10 punk­tów po 10 kole­jkach. Lech musi więc przyspieszyć tem­pa w zdoby­wa­niu kole­jnych punk­tów do swo­jego dorobku i uciec z grani­cy grupy mis­tr­zowskiej ze spad­kową. Bo ostat­nim bezbramkowym remisie z Arką Gdy­nia, druży­na poz­nańskiego Lecha jest z pewnoś­cią rozo­chocona i do meczu z Górnikiem Łęcz­na pode­jdzie z wyjątkową deter­mi­nacją. Jest to o tyle obiecu­jące, że na jej brak w poprzed­nich czterech spotka­ni­ach pod batutą Chor­wa­ta kibole nie mają prawa narzekać. Jedyne, czym nie może się chwal­ić tren­er Lecha to zaro­bione tylko 4 punk­ty w trzech ligowych meczach.

7‑krotnego mis­trza Pol­s­ki nie dręczą już kon­tuz­je i 45-let­ni szkole­niowiec ma dostęp­ną wszys­t­kich zawod­ników pier­wszej drużyny za wyjątkiem Nick­iego Bille Nielse­na, który prze­by­wa obec­nie w Barcelonie na kon­sul­tac­jach. Mecz będzie trans­mi­towany w telewiz­ji Canal +.

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.