01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.4godz.33min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gostomski: Nie skupiam się na numerologii

Gostomski: Nie skupiam się na numerologii

Wczo­raj we Wronkach podopieczni Macie­ja Sko­rży roze­grali kole­jny spar­ing. Ich rywalem była szczecińs­ka Pogoń, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

W pier­wszej połowie bram­ki Kole­jorza strzegł Krzysztof Kotorows­ki, a po zmi­an­ie stron między słup­ka­mi stanął Maciej Gos­tom­s­ki, obec­nie bramkarz numer jeden – Cały czas robię swo­je, nie myślę o tym, czy jestem pier­wszym, czy drugim bramkarzem. Nie sku­pi­am się na numerologii – powiedzi­ał Gostek tuż po meczu.

Za cza­sów Mar­iusza Ruma­ka roz­gry­wa­nia spar­ingów w cza­sie prz­er­wy reprezen­ta­cyjnej nie było modne. Ter­az się to zmieniło i lechi­ci nie mar­nu­ją ani dnia, tylko stara­ją się częs­to rywal­i­zować w tego typu meczach – Ja się bard­zo cieszę, że roz­gry­wamy tyle spar­ingów. Mecz to jest znacznie lep­sza okaz­ja do pokaza­nia się, niż zwykły tren­ing – przyznaje.

Pogoń nie miała zbyt wielu okazji, by znaleźć drogę do bram­ki strzeżonej przez Gos­tom­skiego. Mimo to, golkiper popisał się jed­na bard­zo ład­ną obroną – Miałem okazję do parady, ale nie było ona zbyt trud­na, mimo iż pił­ka dzi­wnie leci­ała, bo zmieniła tor lotu – chwilę po tej inter­wencji trzy­mał się za ple­cy, ale jak twierdzi, to nie wynikało z żad­nego urazu – Po pros­tu ugryzł mnie komar, w końcu jesteśmy blisko puszczy – zakończył ze śmiechem bramkarz Kolejorza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.