02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
13dn.2godz.35min.
12.11 X3.4 23.3 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gostomski: Nie skupiam się na numerologii

Gostomski: Nie skupiam się na numerologii

Wczo­raj we Wronkach podopieczni Macie­ja Sko­rży roze­grali kole­jny spar­ing. Ich rywalem była szczecińs­ka Pogoń, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

W pier­wszej połowie bram­ki Kole­jorza strzegł Krzysztof Kotorows­ki, a po zmi­an­ie stron między słup­ka­mi stanął Maciej Gos­tom­s­ki, obec­nie bramkarz numer jeden – Cały czas robię swo­je, nie myślę o tym, czy jestem pier­wszym, czy drugim bramkarzem. Nie sku­pi­am się na numerologii – powiedzi­ał Gostek tuż po meczu.

Za cza­sów Mar­iusza Ruma­ka roz­gry­wa­nia spar­ingów w cza­sie prz­er­wy reprezen­ta­cyjnej nie było modne. Ter­az się to zmieniło i lechi­ci nie mar­nu­ją ani dnia, tylko stara­ją się częs­to rywal­i­zować w tego typu meczach – Ja się bard­zo cieszę, że roz­gry­wamy tyle spar­ingów. Mecz to jest znacznie lep­sza okaz­ja do pokaza­nia się, niż zwykły tren­ing – przyznaje.

Pogoń nie miała zbyt wielu okazji, by znaleźć drogę do bram­ki strzeżonej przez Gos­tom­skiego. Mimo to, golkiper popisał się jed­na bard­zo ład­ną obroną – Miałem okazję do parady, ale nie było ona zbyt trud­na, mimo iż pił­ka dzi­wnie leci­ała, bo zmieniła tor lotu – chwilę po tej inter­wencji trzy­mał się za ple­cy, ale jak twierdzi, to nie wynikało z żad­nego urazu – Po pros­tu ugryzł mnie komar, w końcu jesteśmy blisko puszczy – zakończył ze śmiechem bramkarz Kolejorza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.