01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.15godz.2min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gostomski: Stać nas na lepsza grę

Gostomski: Stać nas na lepsza grę

Maciej Gos­tom­s­ki nie ma szczęś­cia do meczów roz­gry­wanych w Szczecinie. W zeszłym roku pięć bramek strzelił mu Marcin Robak, ter­az na szczęś­cie tylko jedną.

- Grat­u­lu­ję mu tej bram­ki, ale ja tego nie roz­pamię­tu­ję, sku­pi­am się już na najbliższym meczu. Nieważne kto strzela, ważne, żeby tego nie robił. Nieste­ty się nie udało, ale ważne, że w końców­ce zremisowal­iśmy – pod­sumował Maciej Gostomski.

Na boisku lechi­ci byli zde­cy­dowanie lep­szą drużyną, ale to nie przełożyło się na ostate­czny wynik spotka­nia – Wyda­je się, że kon­trolowal­iśmy mecz. Momen­ta­mi przy stałych frag­men­tach gry mieliśmy prob­le­my, ale tę przewagę powin­niśmy wyko­rzys­tać. Stworzyliśmy sobie więcej sytu­acji i powin­no paść więcej bramek. Do szes­nastego metra gral­iśmy bard­zo dobrze, ale brakowało nam ostat­niego poda­nia. Mieliśmy sporo stałych frag­men­tów gry i powin­niśmy je lep­iej wyko­rzys­tać, by zdobyć trzy punk­ty. Nieste­ty taka jest pił­ka i w tym wypad­ku cieszymy się z jed­nego ocz­ka – przyznał.

W drugiej połowie miejs­cowi nie odd­ali żad­nego cel­nego strza­łu na bramkę Gos­tom­skiego – Cały czas się rusza­łem, bie­gałem, moty­wowałem chłopaków. Pobudza­łem się, żeby Pogoń mnie nie zaskoczyła. Cza­sem tak jest, że przez pół godziny nic się nie dzieje, a potem  trze­ba bronić. Dobrze, że mieliśmy tę przewagę i fajnie, że udało się strzelić gola w końcówce.

Lechi­ci mieli gonić warsza­wską Legię od początku wios­ny, ale na to trze­ba poczekać do kole­jnego meczu – Jesteśmy na siebie źli, ale trze­ba się cieszyć z tego co mamy. Stać nas na lep­szą grę i strze­lanie bramek. To był pier­wszy mecz, pier­wsze koty za pło­ty, także ter­az będzie już tylko lep­iej – kończy golkiper Kolejorza.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.