01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.4godz.50min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gostomski: Strzelić wreszcie Zawiszy bramkę

Gostomski: Strzelić wreszcie Zawiszy bramkę

Jutro lechi­ci zmierzą się z Zaw­iszą Byd­goszczą, który pla­su­je się na ostat­nim miejs­cu w tabeli. Jesienią na INEA Sta­dion­ie mecz zakończył się wynikiem 6:2.

- To spotkanie może wyglą­dać inaczej, ale my musimy zro­bić wszys­tko, by wyglą­dało podob­nie do tego jesi­en­nego.  Musimy strzelić wresz­cie Zaw­iszy bramkę i wygrać – mówi bramkarz Kolejorza.

Mimo ostat­niego miejs­ca w tabeli, byd­goszczanie na wios­nę nie prze­grali jeszcze meczu, a nawet nie stra­cili bram­ki. – Nie jestem zaskoc­zony taką postawą Zaw­iszy, bo wiedzi­ałem, że muszą w każdym meczu strze­lać bram­ki i wal­czyć o życie, by się utrzy­mać w lidze. Zaskoc­zony jestem tym, że im się to udaje.

- My mamy swo­ją robotę do wyko­na­nia, wszys­tkie punk­ty są takie same. Nie gramy z Legią o dziesięć punk­tów, tylko o trzy, tak jak z Zaw­iszą. Ter­az czeka nas właśnie ten mecz, później for­mal­ność ze Zniczem i bard­zo ważne spotkanie z Legią, niekoniecznie pod wzglę­dem punk­tów, ale i men­tal­nym – przyz­na­je Gostek.

Dodatkowym smaczkiem meczu z Zaw­iszą może być to, że na ław­ce tren­er­skiej zasiądzie Mar­iusz Rumak – On zna zawod­ników, ale u nas też są rotac­je. Była zmi­ana tren­era, wiec gramy inaczej niż za tren­era Ruma­ka. Musimy zro­bić wszys­tko by wygrać ten mecz, a jakieś nies­nas­ki cokol­wiek innego odłożyć na bok.

Tren­er Rumak w Poz­na­niu spędz­ił bard­zo dużo cza­su, ale czy to pomoże mu roz­gryźć nową ekipę Macie­ja Sko­rży? – Ciężko powiedzieć, co tren­er Rumak przy­go­tu­je, niech się martwią jak my zagramy. Na pewno będziemy mieć wiedzę na ich tem­at, ale będzie to też dzi­ałać w drugą stronę. Wygra ta druży­na, która będzie lep­iej przygotowana.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.