01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
6dn.15godz.51min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gostomski: Ważne, by skończyć na pierwszym miejscu

Gostomski: Ważne, by skończyć na pierwszym miejscu

Maciej Gos­tom­s­ki wskoczył niedawno do bram­ki i póki co spisu­je się w niej całkiem przyz­woicie i wiele wskazu­ję, że w niedzielę również pojawi się między słupkami.

Kole­jny ligowy mecz lechi­ci roze­gra­ją w Łęcznej.  Ostat­ni raz lechi­ci mierzyli się z Górnikiem na ich sta­dion­ie w sezonie 2006/2007 na poziomie pier­wszej ligi – Dla mnie to jest mecz jak każdy inny. Jedziemy tam, by wygrać. Nie jedziemy zwiedzać, tylko wygrać – mówi golkiper Kolejorza.

Jesienią na INEA Sta­dion­ie górą byli podopieczni Macie­ja Sko­rży, którzy wygrali po bram­ce  Keity w końców­ce – Męczyliśmy się wtedy strasznie. Górnik był dobrze dys­ponowaną drużyną. Grali naprawdę solid­nie, ale udało się wygrać u siebie 1:0. Mam nadzieję, że ter­az powtórzymy ten wynik i zdobędziemy te trzy punkty.

Górnik tak samo jak Lech, na swoim sta­dion­ie prze­grał tylko raz, więc zapowia­da się naprawdę ciężkie spotkanie – Górnik będzie nastaw­iał się na grę z kon­try. Wiado­mo, że takie mecze są ciężkie do roze­gra­nia, ale my jesteśmy do tego dobrze przy­go­towani. Jedziemy zdobyć trzy punk­ty, bo bard­zo tego potrze­bu­je­my. Jest końcówka sezonu zasad­niczego i to bard­zo ważne, by skończyć go na pier­wszym miejs­cu – przyz­na­je Gostek.

Wczo­raj na treningu bramkarz zaskoczył wszys­t­kich swo­ją nową fryzurą, a raczej jej brakiem. Gos­tom­s­ki upodob­nił się do młod­szego kole­gi – Mateusza Lisa i również ogolił się na łyso – Lubię zmi­any na wios­nę i tak wyszło – powiedzi­ał ze śmiechem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.