01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-20godz.-51min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gumny: Dla młodych zawodników to szansa

Gumny: Dla młodych zawodników to szansa

Jutro lechi­ci roze­gra­ją prze­dostat­ni mecz tego sezonu. Podopieczni Jana Urbana zmierzą się na wyjeździe z Zagłę­biem Lubin, a dużą szan­sę, by zagrać będzie miał młody Robert Gumny.

- Czu­ję się gotowy, by zagrać w wyjś­ciowej jede­nastce i dam z siebie wszys­tko, jeśli tylko tren­er da mi szan­sę – przyz­nał na konferencji.

Mecze, które Lechowi pozostały wiel­kich zmi­an w tabeli nie przyniosą i wielce praw­dopodob­ne jest to, że tren­er Urban da pograć piłkar­zom, którzy w tym sezonie zagrali niewiele min­ut – Sytu­ac­ja, która jest w klu­bie nie cieszy, ale dla młodych zawod­ników to szansa, by zagrać cho­ci­aż kli­ka minut.

Na pozy­cji Gum­nego w klu­bie wys­tępu­je zarówno Vladimir Volkov jak i Tamas Kadar. Młody obroń­ca przyz­na­je, że w kon­tak­tach z obcokra­jow­ca­mi poma­ga­ją mu koledzy. – Najwięk­szą przeszkodą jest bari­era językowa i inni stara­ją mi się pomóc w jakikol­wiek sposób.

Dla Rober­ta to pier­wszy sezon w pier­wszej drużynie Kole­jorza, ale 17-let­ni piłkarz zaczy­nał od… hoke­ja. – W klasach 1–3 grałem w hoke­ja, ale nie spodobało mi się. Poszedłem raz na turniej pił­ki i byłem w nim najlep­szy, więc pomyślałem, że pójdę w to dalej – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.