04.06.2023, g. 01:30
MLS
FC Cincinnati vs Chicago Fire
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.29min.
11.67 X4.00 24.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gumny: Dla młodych zawodników to szansa

Gumny: Dla młodych zawodników to szansa

Jutro lechi­ci roze­gra­ją prze­dostat­ni mecz tego sezonu. Podopieczni Jana Urbana zmierzą się na wyjeździe z Zagłę­biem Lubin, a dużą szan­sę, by zagrać będzie miał młody Robert Gumny.

- Czu­ję się gotowy, by zagrać w wyjś­ciowej jede­nastce i dam z siebie wszys­tko, jeśli tylko tren­er da mi szan­sę – przyz­nał na konferencji.

Mecze, które Lechowi pozostały wiel­kich zmi­an w tabeli nie przyniosą i wielce praw­dopodob­ne jest to, że tren­er Urban da pograć piłkar­zom, którzy w tym sezonie zagrali niewiele min­ut – Sytu­ac­ja, która jest w klu­bie nie cieszy, ale dla młodych zawod­ników to szansa, by zagrać cho­ci­aż kli­ka minut.

Na pozy­cji Gum­nego w klu­bie wys­tępu­je zarówno Vladimir Volkov jak i Tamas Kadar. Młody obroń­ca przyz­na­je, że w kon­tak­tach z obcokra­jow­ca­mi poma­ga­ją mu koledzy. – Najwięk­szą przeszkodą jest bari­era językowa i inni stara­ją mi się pomóc w jakikol­wiek sposób.

Dla Rober­ta to pier­wszy sezon w pier­wszej drużynie Kole­jorza, ale 17-let­ni piłkarz zaczy­nał od… hoke­ja. – W klasach 1–3 grałem w hoke­ja, ale nie spodobało mi się. Poszedłem raz na turniej pił­ki i byłem w nim najlep­szy, więc pomyślałem, że pójdę w to dalej – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.