06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.57min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gumny: Z Lech Cup wiąże bardzo fajne wspomnienia

Gumny:  Z Lech Cup wiąże bardzo fajne wspomnienia

Pod­czas pier­wszego dnia turnieju Lech Cup w poz­nańskiej Are­nie goś­cili piłkarze dorosłej drużyny Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy. Było to doskon­ałą okazją dla Rober­ta Gum­nego, by powspom­i­nać swo­je swój udzi­ał w dwóch edy­c­jach tego wydarzenia.

Młody obroń­ca Kole­jorza jest przykła­dem na to, że młodzi zawod­ni­cy wys­tępu­ją­cy w Lech Cup mogą w przyszłoś­ci zagrać w dorosłej drużynie Lecha. - Trochę cza­su już minęło od moich wys­tępów w Lech Cup w 2008 i 2009 roku, ale na pewno była bard­zo faj­na atmos­fera i moż­na było zagrać z zespoła­mi z najwyższej europe­jskiej pół­ki jak np. Man­ches­ter City czy Hertha Berlin. Fajne wspom­nienia i myślę, że będę o tym dłu­go pamię­tał - mówi “Guma” o swoim epi­zodzie w poz­nańskim turnieju. - Gdy miałem okazję uczest­niczyć w tym turnieju grało się trochę inaczej i widać, że poziom wzrósł. To jest jed­nak przede wszys­tkim ogrom­na fra­j­da — to też jest jego głównym celem.  Grę w tym wieku trak­tu­je się bardziej jako zabawę. Nie ma aż takiej presji by wywal­czyć dobry wynik. Chodzi o to, żeby czer­pać z tego jak najwięcej - doda­je.

Uczest­nict­wo w Lech Cup takich topowych drużyn U12 z Anglii czy też Niemiec doda­je temu wydarze­niu dodatkową renomę.- Lech nie jest, aż  tak znaną marką w Europie dlat­ego tym więk­sza fra­j­da dla tych młodych chłopaków, że mogą zagrać ze swoi­mi rówieśnika­mi z Chelsea Lon­dyn czy też Man­ches­teru City. Chłopa­ki z Akademii Lecha pokaza­li dziś fajny fut­bol. Myślę jed­nak, że najwięk­szą szan­sę na zwycięst­wo ma Ander­lecht Bruk­sela — kończy Gum­ny.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.