01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
6dn.23godz.4min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gumny: Zwycięstwo dobrze nam zrobi przed sezonem

Gumny: Zwycięstwo dobrze nam zrobi przed sezonem

Robert Gum­ny ma za sobą dru­gi obóz przy­go­towaw­czy spęd­zony z pier­wszą drużyną i jak sam mówi -Zgrupowanie to faj­na rzecz, bo jesteśmy ze sobą bardziej zży­ci. Pod­czas pier­wszego obozu nieco się stre­sowałem, bo byłem tym nowym, ale ter­az jesteśmy już jed­ną rodziną.

Lechi­ci do zbliża­jącego się sezonu pra­cow­ali przez dziesięć dni w Sochocinie, a już w czwartek staną przed szan­są obrony Super­pucharu – Wykon­al­iśmy dobrą pracę pod wzglę­dem moto­rycznym, dobrze jesteśmy też przy­go­towani do tego sezonu. Jeśli wygramy z Legią, to pewnie wejdziemy w sezon.

Na zgrupowa­niu tren­er Urban dość moc­no rotował skła­dem, nawet w obronie. 18-latek miał szan­sę grać zarówno na lewej, jak i prawej obronie. – Bard­zo rzad­ko gram jako stop­er, ale tren­er różnie mnie ustaw­ia. Cza­sem gram z lewej, a cza­sem z prawej strony. Ter­az, gdy w składzie jest tylko Maciej Wilusz, to gram na lewej flance – mówi. – Maciej jest ode mnie znacznie bardziej doświad­c­zony, ale ja staram się pokazy­wać jak z najlep­szej strony, by wywal­czyć sobie miejsce w składzie.

Czwartkowy mecz będzie ide­al­ną szan­są, by zre­wanżować się za prze­grany finał Pucharu Pol­s­ki, a także porażkę w rundzie finałowej zeszłego sezonu. – Mecze z Legią chce­my zawsze wygry­wać, bo to der­by Pol­s­ki. Na pewno mamy narzu­coną jakąś presję, ale zwycięst­wo dobrze nam zro­bi przed sezonem i pomoże w relacji z kibi­ca­mi po nieu­danych zeszłych roz­gry­wkach – twierdzi Gumny.

Do tego  meczu legion­iś­ci z pewnoś­cią nie wys­tąpią w opty­mal­nym składzie, bo część z nich będzie na urlopach po Mis­tr­zost­wach Europy. — Legia ma sze­roką kadrę, ma z czego wybier­ać, więc na pewno łat­wo nie będzie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.