01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.6godz.9min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gytkjaer: Jeśli się poddasz, nie nadajesz sie do tego biznesu

Gytkjaer: Jeśli się poddasz, nie nadajesz sie do tego biznesu

Po bolesnej porażce 0:3 z Pogo­nią Szczecin i odpad­nię­ciem z Pucharu Pol­s­ki, Lechowi została jedynie wal­ka w Ekstrak­lasie. Jutro zmierzy się z Zagłę­biem Lubin.

-Jestem rozczarowany naszy­mi ostat­ni­mi wynika­mi. To nie zdarzyło się pier­wszy raz w mojej kari­erze. Lech to dobry zespół, a pod­dawanie się nie ma sen­su. Musimy jak najszy­b­ciej wró­cić do dobrej gry i jak najszy­b­ciej zacząć punk­tować. Taki jest fut­bol, jeśli się pod­dasz, nie nada­jesz sie do tego biz­ne­su. To trze­ba przezwyciężyć i iść dalej — mówi na przed­mec­zowej kon­fer­encji Chris­t­ian Gytkjaer.

Sze­ro­ka kadra Kole­jorza miała służyć tren­erowi Bjel­i­cy to gry na trzech frontach. Ter­az został tylko jeden, co wiąże się z tym, że rotacji w składzie będzie znacznie mniej. — Już byłem wielokrot­nie w sze­ro­kich kadrach i wielokrot­nie zdarza­ły mi się rotac­je. Jestem tu od miesią­ca i staram się pokazać z jak najlep­szej strony i grać jak mogę. Więk­szość z nas jest w podob­nej sytu­acji — gra w druży­nach gdzie trze­ba mieć piłkarską jakość, a jeżeli sobie z tym nie radzi, to nie powinien znaleźć się w piłce.

Tren­er wielokrot­nie rotował wśród napast­ników, co jak się okazu­je, było bard­zo dobrym posunię­ciem. - Na początku potrze­bowałem rotacji, bo trenowałem tylko tydzień po trzech tygod­ni­ach wakacji, leżąc na plaży i pijąc piwo. Nie grałem spec­jal­nie dużo, ale powolne wejś­cie do składu poz­woliło mi zła­pać for­mę i bard­zo sobie cenię, że na początku były rotac­je - doda­je Duńczyk.

Już jutro lechi­ci będą mieli szan­sę na reha­bil­i­tację. Zagra­ją z Zagłę­biem Lubin, i jeśli wygra­ją, mogą awan­sować na fotel lid­era. - Chce­my być na pier­wszym miejs­cu, chce­my wal­czyć o mis­tr­zost­wo i je zdobyć. Po kilku rozczarowu­ją­cych wynikach trze­ba zła­pać bal­ans i fajnie by było, gdy­byśmy wygrali i byli lid­erem - kończy.

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.