02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.38min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hamalainen: Bramka dodała mi sił

Hamalainen: Bramka dodała mi sił

Kasper Hamalainen w niedziel­ny wieczór trafił do siat­ki Legii i pod­wyższył wynik na 2:0. Było to już ósme trafie­nie Fina w tym sezonie.

W drugiej częś­ci spotka­nia legion­iś­ci grali w osła­bi­e­niu po tym, jak z boiska za zagranie ręką w polu wyle­ci­ał bramkarz Wojskowych, Arka­diusz Malarz – Czer­wona kart­ka była punk­tem zwrot­nym i myślę, że świet­nie to wyko­rzys­tal­iśmy. Gra się otworzyła, strzelil­iśmy pier­wszą, później drugą bramkę. Ja jed­nak uważam, że dużo pra­cy przed nami. Nie jesteśmy zad­owoleni ze swo­jej gry – przyz­nał Kasper Hamalainen.

Hamalainen udzi­ał miał także przy pier­wszej bram­ce, bo to on strze­lał, gdy Malarz wyszedł z bram­ki i został trafiony piłką – Zde­cy­dowałem się pójść pomiędzy defen­sorów Legii po poda­niu Barry’ego Dou­glasa. Gdy przyjąłem piłkę zobaczyłem, że bramkarz wychodzi z bram­ki. Od razu zde­cy­dowałem się na uderze­nie, ale nie widzi­ałem dokład­nie tej sytu­acji. Naty­ch­mi­ast chci­ałem kon­tyn­uować grę, ale nagle arbiter odg­wiz­dał przewinie­nie i pokazał czer­woną kartkę dla Arka­diusza Malarza – mówił.

Lechi­ci mecz mieli pod kon­trolą do momen­tu, gdy Legia strzeliła kon­tak­towego gola i wtedy na boisku zro­biło się ner­wowo – Jestem niezad­owolony z fak­tu, że stra­cil­iśmy bramkę, zami­ast kon­trolować spoko­jnie spotkanie. Powin­niśmy strzelić jeszcze więcej goli.

Ostat­nie spotka­nia w wyko­na­niu Fina nie były dobre, ale mecz z Legią pokazał, że Kasper wraca do wysok­iej formy – Nie grałem ostat­nio dobrze, ale bram­ka dodała mi sił i czu­je się z tym bard­zo dobrze. Po tym meczu czu­je­my się sil­nie men­tal­nie i mam nadzieję, że wygramy mistrzostwo.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.