01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-16godz.-4min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hamalainen: Bramka dodała mi sił

Hamalainen: Bramka dodała mi sił

Kasper Hamalainen w niedziel­ny wieczór trafił do siat­ki Legii i pod­wyższył wynik na 2:0. Było to już ósme trafie­nie Fina w tym sezonie.

W drugiej częś­ci spotka­nia legion­iś­ci grali w osła­bi­e­niu po tym, jak z boiska za zagranie ręką w polu wyle­ci­ał bramkarz Wojskowych, Arka­diusz Malarz – Czer­wona kart­ka była punk­tem zwrot­nym i myślę, że świet­nie to wyko­rzys­tal­iśmy. Gra się otworzyła, strzelil­iśmy pier­wszą, później drugą bramkę. Ja jed­nak uważam, że dużo pra­cy przed nami. Nie jesteśmy zad­owoleni ze swo­jej gry – przyz­nał Kasper Hamalainen.

Hamalainen udzi­ał miał także przy pier­wszej bram­ce, bo to on strze­lał, gdy Malarz wyszedł z bram­ki i został trafiony piłką – Zde­cy­dowałem się pójść pomiędzy defen­sorów Legii po poda­niu Barry’ego Dou­glasa. Gdy przyjąłem piłkę zobaczyłem, że bramkarz wychodzi z bram­ki. Od razu zde­cy­dowałem się na uderze­nie, ale nie widzi­ałem dokład­nie tej sytu­acji. Naty­ch­mi­ast chci­ałem kon­tyn­uować grę, ale nagle arbiter odg­wiz­dał przewinie­nie i pokazał czer­woną kartkę dla Arka­diusza Malarza – mówił.

Lechi­ci mecz mieli pod kon­trolą do momen­tu, gdy Legia strzeliła kon­tak­towego gola i wtedy na boisku zro­biło się ner­wowo – Jestem niezad­owolony z fak­tu, że stra­cil­iśmy bramkę, zami­ast kon­trolować spoko­jnie spotkanie. Powin­niśmy strzelić jeszcze więcej goli.

Ostat­nie spotka­nia w wyko­na­niu Fina nie były dobre, ale mecz z Legią pokazał, że Kasper wraca do wysok­iej formy – Nie grałem ostat­nio dobrze, ale bram­ka dodała mi sił i czu­je się z tym bard­zo dobrze. Po tym meczu czu­je­my się sil­nie men­tal­nie i mam nadzieję, że wygramy mistrzostwo.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.