01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.35min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hamalainen: Chcemy podtrzymać passę wyjazdową

hama hamalainen kasper- Zespół Pogo­ni, z którą ter­az gramy znam już, bo grałem w meczu towarzyskim. Spodziewam się ciężkiego meczu, ale mam dobre przeczu­cia - mówi przed meczem z Pogo­nią Szczecin Kasper Hamalainen.

- Mecze w kadrze każde­mu dają dodatkową energię, są ważne dla każdego zawod­ni­ka. Zawsze lep­iej wraca się do drużyny po takich meczach. Nie tyczy się to tylko mnie, ale też Alexa Tonewa, który zdobył trzy bram­ki. Poza tym inni też strze­lali: Luis i Łukasz — przyz­na­je piłkarz Lecha.

- W spotka­niu z Hisz­panią mieliśmy 18% posi­ada­nia pił­ki. Ten mecz przy­pom­i­nał mi spotkanie z Polonią, gdzie mieliśmy dużą przewagę, a nie wygral­iśmy. Fut­bol jest nieprzewidy­wal­ny i pokaza­ły to cho­ci­aż­by te dwa mecze — doda­je Fin.

- Gdy­bym wiedzi­ał, jaka jest różni­ca pomiędzy mecza­mi wyjaz­dowy­mi a u siebie, to powiedzi­ałbym drużynie. Cza­sem tak bywa, że gra się dobrze na wyjeździe albo na odwrót. Musimy skupić się na meczach u siebie i zacząć zdoby­wać punk­ty i nie myśleć o tej passie. Nie ma jed­nak jas­nej odpowiedzi, dlaczego tak się dzieje — pod­kreśla piłkarz.

Pogoń na początku rundy rozczarowała, ale być może zmi­ana tren­era wyz­woli w nich dodatkową energię. Na pewno to będzie intere­su­jące spotkanie. Będziemy chcieli podtrzy­mać passę wyjaz­dową — kończy Hamalainen.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.