01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.20godz.38min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hamalainen: Chcemy podtrzymać passę wyjazdową

hama hamalainen kasper- Zespół Pogo­ni, z którą ter­az gramy znam już, bo grałem w meczu towarzyskim. Spodziewam się ciężkiego meczu, ale mam dobre przeczu­cia - mówi przed meczem z Pogo­nią Szczecin Kasper Hamalainen.

- Mecze w kadrze każde­mu dają dodatkową energię, są ważne dla każdego zawod­ni­ka. Zawsze lep­iej wraca się do drużyny po takich meczach. Nie tyczy się to tylko mnie, ale też Alexa Tonewa, który zdobył trzy bram­ki. Poza tym inni też strze­lali: Luis i Łukasz — przyz­na­je piłkarz Lecha.

- W spotka­niu z Hisz­panią mieliśmy 18% posi­ada­nia pił­ki. Ten mecz przy­pom­i­nał mi spotkanie z Polonią, gdzie mieliśmy dużą przewagę, a nie wygral­iśmy. Fut­bol jest nieprzewidy­wal­ny i pokaza­ły to cho­ci­aż­by te dwa mecze — doda­je Fin.

- Gdy­bym wiedzi­ał, jaka jest różni­ca pomiędzy mecza­mi wyjaz­dowy­mi a u siebie, to powiedzi­ałbym drużynie. Cza­sem tak bywa, że gra się dobrze na wyjeździe albo na odwrót. Musimy skupić się na meczach u siebie i zacząć zdoby­wać punk­ty i nie myśleć o tej passie. Nie ma jed­nak jas­nej odpowiedzi, dlaczego tak się dzieje — pod­kreśla piłkarz.

Pogoń na początku rundy rozczarowała, ale być może zmi­ana tren­era wyz­woli w nich dodatkową energię. Na pewno to będzie intere­su­jące spotkanie. Będziemy chcieli podtrzy­mać passę wyjaz­dową — kończy Hamalainen.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.