Hamalainen: Do końca meczu było nerwowo

Hamalainen: Do końca meczu było nerwowo

Kasper Hamalainen wpisał się w niedzielę na listę strzel­ców. Było to już siódme trafie­nie Fina do siat­ki w tym sezonie.

W niedzielę lechi­ci zagrali dwie różne połowy. O ile pier­wsza była w ich wyko­na­niu dobra i udało się strzelić dwa gole, o tyle o tej drugiej wszyscy będą chcieli jak najszy­b­ciej zapom­nieć – Pier­wsza połowa była dobra, bo strzelil­iśmy bramkę, a potem drugą. Zagral­iśmy dobrze, mieliśmy jeszcze kil­ka sytu­acji bramkowych. Nie wiem co się stało po prz­er­wie, stra­cil­iśmy gola, przez co do koń­ca meczu było ner­wowo – pod­sumował spotkanie z Ruchem Fin.

Jesienią Lech szy­bko strze­lał bram­ki, ale w końców­ce je tracił, przez co uciekały punk­ty – W poprzed­niej rundzie tez tra­cil­iśmy bram­ki w końcówkach spotkań i tra­cil­iśmy od razu punk­ty. Tym razem udało się jed­nak dowieźć to zwycięst­wo do koń­ca. To jedyny pozy­tyw, ale jestem zad­owolony, że mamy trzy punkty.

Doświad­c­zony piłkarz chwal­ił też debi­u­tu­jącego wczo­raj Jaku­ba Ser­a­fi­na, który miał spory udzi­ał przy pier­wszej bram­ce – Kuba zagrał dobrze, w pier­wszej połowie popisał się super piłką do Ger­go, po której padła bram­ka. Dobrze czu­je się z piłką przy nodze, nie ma prob­lemów z poda­ni­a­mi i jestem z niego zad­owolony – ocenił Hamalainen.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress