02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.51min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hamalainen: FC Basel to dla nas wielka sprawa

Hamalainen: <span class="caps">FC</span> Basel to dla nas wielka sprawa

Kasper Hamalainen, już od kilku sezonów kluc­zowy zawod­nik Lecha Poz­nań zagrał w sobotę kole­jne dobre spotkanie. Ofen­sy­wny pomoc­nik “Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy” popisy­wał się w meczu z Lechią spoko­jem i stanow­ił o sile ataku lechitów. Otworzył nawet wynik spotka­nia cud­ownym golem z prawej nogi- Prze­ci­wnik stracił piłkę, nawet nie pamię­tam jak. Później otrzy­małem podanie od  Darko Jevti­cia. Chci­ałem podać kole­gom, miałem dużo cza­su, ale wciąż szukałem miejs­ca. Byłem już przed polem karnym, znalazła się przestrzeń na strzał, uderzyłem i pił­ka odbiła się jeszcze od słup­ka do siat­ki- opowia­da Kasper o swo­jej 29 bram­ce w Lechu.

ejberempire

 

 

 

W pier­wszej połowie meczu z Lechią Lech domi­nował i w pełni kon­trolował spotkanie. Sytu­ac­ja wymknęła się spod kon­troli w drugiej połowie. Lech stracił bramkę i swo­ją grą poz­wolił doprowadz­ić goś­ciom do remisu. Dzi­ało się to jed­nak już po zejś­ciu Fina z placu gry- Mój wys­tęp był w porząd­ku, choć ważniejsza jest wygrana zespołu. Dobrze, że mogłem się przy­czynić tym golem do zwycięst­wa. Trochę byłem ner­wowy, bo po moim zejś­ciu rywale wyrów­nali. Ale zdobyliśmy piękną bramkę po zespołowej akcji w ostat­nich min­u­tach spotka­nia. To na pewno pod­niesie nas na duchu przed środowym spotkaniem. Zwycięst­wo da nam dużo pewnoś­ci siebie- komen­tu­je 28-let­ni Hamalainen.

IMG_7487

Już w najbliższą środę Lech zmierzy się z 18-krot­nym mis­trzem Szwa­j­carii i stałym bywal­cem fazy grupowej Ligi Mis­trzów- FC Basel 1893. Stawką dwumeczu będzie awans do 4. rundy elim­i­nacji Ligi Mis­trzów, a więc zag­waran­towanie sobie co najm­niej gry w fazie grupowej Ligi Europe­jskiej- Cały zespół jest gotowy na to spotkanie. Z Lechią nie zagral­iśmy wielkiego meczu i nie ustrzegliśmy się  kilku głupich błędów. Dlat­ego w środę musimy zagrać dużo, dużo lep­iej. To dla nas wiel­ka sprawa- zapew­nia pomoc­nik Kolejorza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.