06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.13min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hamalainen: Jestem w dobrej formie

Hamalainen: Jestem w dobrej formie

Kasper Hamalainen jest najskuteczniejszym piłkarzem poz­nańskiego Lecha. Fińs­ki pomoc­nik do tej pory zdobył pięć bramek, ale celu­je w znacznie więcej.

W ostat­nim meczu na boisku prze­by­wał zarówno Hamalainen, jak i Jevtić. Obaj piłkarze wys­tąpili na pozy­cji numer dziesięć. Czy więc Fin nie obaw­ia się rywal­iza­cji z młod­szym kolegą? – Darko jest w dobrej formie i lubię z nim grać. Posi­a­da wielkie umiejęt­noś­ci i jest w stanie grać na wielu pozy­c­jach. Tren­er ustaw­ia, gdzie kto gra i tym razem funkcjonowało to dobrze. Mam nadzieję, że następ­nym razem też będzie to tak wyglą­dało – przyz­nał Hamalainen.

Kasper na swoim kon­cie ma już pięć bramek i jest najlep­szym strzel­cem poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy – Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło i muszę przyz­nać, że jest to przy­jemne uczu­cie. Ostat­nio gral­iśmy duzo meczów, a my trenu­je­my ciężko zimą, by ter­az grać dobrze. Ja jestem w dobrej formie, czu­ję się tez dobrze i jestem przeko­nany, że nieźle zaprezen­tu­je­my się w kole­jnym spotka­niu – dodał.

W zeszłym sezonie udało mu się strzelić dziewięć bramek, ale jak mówi, chci­ał­by, aby ter­az było ich więcej – Chci­ałbym popraw­ić ten wynik i to jest mój główny cel. Chci­ałbym dołożyć jeszcze asysty, ale zarówno to, jak i bram­ki są po to, by pomóc drużynie wygry­wać mecze.

Początek sezonu w wyko­na­niu lechitów był zły, ter­az wyda­je się, że wszys­tko wraca do normy i podopieczni Macie­ja Sko­rży prezen­tu­ją się z meczu na mecz coraz lep­iej – Naszym dużym prob­le­mem było to, że nasz atak był dość staty­czny. Ostat­nio gramy lep­iej w tym ele­men­cie. Sto­su­je­my wymi­en­ność pozy­cji, przez co może­my gubić krycie rywali. Gen­er­al­nie wyda­je mi się, że prezen­tu­je­my atrak­cyjny i ofen­sy­wny futbol.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.