01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.11min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hamalainen jutro wróci do treningów

hama hamalainen kasperJutro do tren­ingów z zespołem ma powró­cić  Kasper Hamalainen. Finowi w meczu z Zagłę­biem Lubin odnow­ił się uraz stopy i lekarze zale­cili mu kil­ka dni wolnego.

Hamalainen już wcześniej miał prob­le­my ze stopą. Po meczu z Pogo­nią Szczecin miał stłuc­zoną stopę i nie wys­tąpił w kole­jnym spotka­niu — prze­ci­wko Lechii Gdańsk. Powró­cił do tren­ingów i zagrał już w Gli­wiach, gdzie Lech mierzył się z Piastem, lecz w ostat­nią niedzielę uraz o sobie przypomniał.

Pomoc­nik Lecha opuś­cił boisko w 77. min­u­cie spotka­nia, kiedy na plac gry wszedł za niego Piotr Reiss. —  Został uder­zony w tę samą stopę. Nie wiem czy uraz odnow­ił się w takim samym stop­niu jak wcześniej, ale to stłucze­nie, które wiąże się z dużym bólem — mówił o kon­tuzji Kaspera po meczu szkole­niowiec “Kole­jorza”.

Lechi­ci trenowali w poniedza­łek i w tych zaję­ci­ach Fin nie uczest­niczył. Na dzisi­aj mieli zaplanowane zaję­cia przed połud­niem i Fin na nich również  się nie pojaw­ił. Ma nato­mi­ast wziąć udzi­ał w kole­jnych — zaplanowanych na czwartek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.