01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-20godz.-32min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hamalainen jutro wróci do treningów

hama hamalainen kasperJutro do tren­ingów z zespołem ma powró­cić  Kasper Hamalainen. Finowi w meczu z Zagłę­biem Lubin odnow­ił się uraz stopy i lekarze zale­cili mu kil­ka dni wolnego.

Hamalainen już wcześniej miał prob­le­my ze stopą. Po meczu z Pogo­nią Szczecin miał stłuc­zoną stopę i nie wys­tąpił w kole­jnym spotka­niu — prze­ci­wko Lechii Gdańsk. Powró­cił do tren­ingów i zagrał już w Gli­wiach, gdzie Lech mierzył się z Piastem, lecz w ostat­nią niedzielę uraz o sobie przypomniał.

Pomoc­nik Lecha opuś­cił boisko w 77. min­u­cie spotka­nia, kiedy na plac gry wszedł za niego Piotr Reiss. —  Został uder­zony w tę samą stopę. Nie wiem czy uraz odnow­ił się w takim samym stop­niu jak wcześniej, ale to stłucze­nie, które wiąże się z dużym bólem — mówił o kon­tuzji Kaspera po meczu szkole­niowiec “Kole­jorza”.

Lechi­ci trenowali w poniedza­łek i w tych zaję­ci­ach Fin nie uczest­niczył. Na dzisi­aj mieli zaplanowane zaję­cia przed połud­niem i Fin na nich również  się nie pojaw­ił. Ma nato­mi­ast wziąć udzi­ał w kole­jnych — zaplanowanych na czwartek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.