Hamalainen: Robimy wszystko jak najlepiej, ale to za mało

Hamalainen: Robimy wszystko jak najlepiej, ale to za mało

W niedziel­nym meczu prze­ci­wko Cra­covii Kasper Hamalainen był najlep­szym zawod­nikiem. Po okre­sie słabej gry, Fin wresz­cie wpisał się na listę strzel­ców, dając swo­jej drużynie jeden punkt – Nie jesteśmy zad­owoleni ze swo­jej gry. Nie gramy dobrze. Wal­czymy, robimy wszys­tko co może­my, ale nic to nie daje – mówi Hamalainen.

Postawa zespołu i samych zawod­ników nie napawa optymizmem przed kole­jny­mi mecza­mi – Robimy wszys­tko jak najlepiej, ale to za mało, na tę chwilę nie wystar­cza. Nie ma efek­tów i to jest dla nas bard­zo frus­tru­jące – doda­je Fin.

Od poniedzi­ałku lechi­ci trenu­ją pod wodzą Maciej Sko­rży, który ma dwa tygod­nie, by przy­wró­cić poz­nańską Loko­mo­ty­wę na właś­ci­wy tor – To dla nas dobry czas na prz­er­wę. Mamy nowego tren­era i chce­my spróbować nowej tak­ty­ki. Trze­ba zachować spokój i trenować. Jestem przeko­nany, że przyniesie nam to nową energie i rozwiązanie naszych prob­lemów. To jest sport drużynowy i musimy być w tym momen­cie razem – twierdzi Kasper.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress