06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.2godz.10min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hamalainen: To był łatwy gol

Hamalainen: To był łatwy gol

Kasper Hamalainen w dwóch ostat­nich meczach ligowych wpisał się na listę strzel­ców. Było to już siódme trafie­nie Fina w tym sezonie do siatki.

- Było dużo przepy­chanek, pił­ka trafiła na drugą stronę boiska. Szymek bard­zo dobrze mi podał i strzeliłem dość łatwego gola. Dużo siedzi­ało w mojej głowie, gdy ujrza­łem piłkę, bo sytu­ac­ja była pros­ta, a jak wiado­mo, takie łat­wo zmarnować – opisał gola po meczu Kasper.

Dużo do życzenia pozostaw­ia sędziowanie w niedziel­nym meczu. Arbiter najpierw podyk­tował „jede­nastkę” dla gospo­darzy, ale faulu na Hamalaine­nie już nie odg­wiz­dał – Zostałem popch­nię­ty, trud­no powiedzieć czy powinien być karny, bo nie widzi­ałem tej sytu­acji. Decyz­ja nie zależy ode mnie, tylko od sędziego, a on myślał, że pod­jął słuszną decyzję.

To zwycięst­wo przy­bliżyło nieco lechitów do pier­wszej ósem­ki i całkiem realne jest, by prz­er­wę zimową spędz­ić w grupie mis­tr­zowskiej – Musimy wal­czyć o punk­ty, bo bard­zo ich potrze­bu­je­my. Pier­wsza część sezonu była zła w naszym wyko­na­niu. Gral­iśmy dobre mecze, ale nie wygry­wal­iśmy. Takie zwycięst­wo jak to z Lechią smaku­je lep­iej, bo pomi­mo mniejszej ilość sytu­acji, to my zgar­nęliśmy trzy ocz­ka – kończy Fin.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.