31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.34min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hamalainen: W pierwszej połowie wszystko działo się za wolno.

Hamalainen: W pierwszej połowie wszystko działo się za wolno.

Lech Poz­nań zremisował wczo­ra­jszy mecz ze Śląskiem Wrocław 1:1. Mimo gonienia wyniku, wśród piłkarzy panu­je pewien niedosyt, ponieważ wiedzą, jak było blisko do zgar­nię­cia pełnej puli z wyjaz­du do Wrocławia.

Takie samo zdanie ma Kasper Hamalainen. I cho­ci­aż nie wpisał się na listę strzel­ców w tym meczu, to miał przy­na­jm­niej kil­ka sytu­acji, by pokon­ać Mar­iusza Paweł­ka: Myślę, że gral­iśmy całkiem dobrze w drugiej połowie. Strzelil­iśmy jed­nego gola. Oczy­wiś­cie, miałem jed­ną bard­zo dobrą sytu­ację do strze­le­nia, ale tym razem się nie udało. Musimy zaczy­nać mecze tak, jak zaczęliśmy drugą połowę. I wtedy będzie na pewno dobrze – zapew­nia Hamalainen.

Sła­ba pier­wsza połowa to prob­lem, który zauważyli nie tylko kibice poz­nańskiego Lecha. Również piłkarze widzieli, że czegoś w ich grze braku­je. Jak zaz­nacza pomoc­nik Lecha, to tem­po gry było tym aspek­tem, które nie pozwalało rozwinąć skrzy­deł w pier­wszej częś­ci spotka­nia: W pier­wszej połowie gral­iśmy za wol­no. Wszys­tko dzi­ało się za wol­no, podawal­iśmy do tyłu, nie było ruchu – powiedzi­ał Fin.

Nie najlep­sza sytu­ac­ja Lecha w tabeli powin­na kazać cieszyć się nawet z jed­nego punk­tu. W szere­gach mis­trza Pol­s­ki jest inaczej. Każdy stra­cony punkt jest wielkim rozczarowaniem: Nie jesteśmy zad­owoleni z tego wyniku, mieliśmy swo­je szanse na strze­le­nie zwycięskiego gola. To jasne, mogliśmy prze­grać ten mecz, ale na tę chwilę, mając takie sytu­ację, jakie mieliśmy, powin­niśmy zdobyć trzy punk­ty – zakończył Hamalainen.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.