Henriquez: Legia myśli już o mistrzu

- Wiemy, że Legia jest trud­nym rywalem, ale my cały tydzień się przy­go­towywal­iśmy do tego meczu. W sobotę damy z siebie wszys­tko. Wal­czymy o puchary i potrze­bu­je­my trzech punk­tów. Mnie intere­su­je mój kole­ga z drużyny, tren­er. Nie ważne z kim gramy. Potrze­bu­je­my punk­tów i o nie będziemy wal­czyć – mówi przed sobot­nim meczem Luis Henriquez.

Lewy obroń­ca Lecha zwraca uwagę na sytu­ację ligową. Jego zdaniem jeszcze wiele może się zmienić w tabeli. - Dlat­ego Legia czu­je więk­szą presję, bo myśli już o mis­trzu, ale liga się jeszcze nie skończyła. Zostały cztery mecze i wszys­tko jest możli­we. Mamy nawet matem­aty­czne szanse na mis­tr­zost­wo i może­my o nie wal­czyć – przyznaje.

Dzisi­aj zapadła infor­ma­c­ja woje­w­ody mazowieck­iego, że piłkarze Lecha będą wspierani na Łazienkowskiej przez swoich kibiców. - To dla mnie super infor­ma­c­ja. Nasi kibice są najlep­si w Polsce.To super infor­ma­c­ja, bo ich obec­ność to dodatkowa motywac­ja. To świet­na wiado­mość – cieszył się Lechita.

Luis Hen­riquez nie zgadza się z opinią, że na lewej stron­ie defen­sy­wy nie ma rywal­iza­cji. - Mamy wielu piłkarzy, którzy mogą grać na mojej pozy­cji. Cały czas jest rywal­iza­c­ja. Nie mogę myśleć, że zawsze będę grał. Tren­er decy­du­je, kto zagra, a ja tylko pracu­je i staram się zro­bić wszys­tko, aby mnie wybrał – uważa Panamczyk.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress