01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.48min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Henriquez: Myślałem o końcu kariery reprezentacyjnej

Henriquez: Myślałem o końcu kariery reprezentacyjnej

Powoły­wany do kadry nar­o­dowej Panam­czyk, nie mógł ostat­nio pomóc swo­jej drużynie pod­czas turnieju Copa Cen­troamer­i­cana. Powo­dem było nałoże­nie się ter­minu turnieju z roz­gry­wany­mi mecza­mi Kole­jorza – Nie roz­maw­iałem o tym z nowym trenerem reprezen­tacji, ale wiem, że na mnie liczy. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Chci­ałem wtedy zagrać, bo gram dla mojego kra­ju, ojczyzny, jed­nak nie robię z tego prob­le­mu – mówi obroń­ca Kole­jorza i doda­je, że miał w głowie myśl, by zakończyć reprezen­ta­cyjną kari­erę – Myślałem o tym, ale rodz­i­na mi nie poz­woliła, Mówili, że mam wal­czyć do koń­ca i pokazać charakter.

Panam­czykowi w przyszłym roku w czer­w­cu wygasza kon­trakt, ale jeszcze sam nie myśli o jego ewen­tu­al­nym przedłuże­niu – Nie roz­maw­ial­iśmy na tem­at nowej umowy. Nie wiem co będzie dalej, ale prze­cież nie tylko mnie wygasa kon­trakt – przyznał.

W niedzielę lechitów czeka star­cie z drużyną z Bełcha­towa, jed­nak na Buł­garskiej z dnia na dzień wydłuża się lista kon­tuzjowanych –  Jeśli grasz w piłkę, to tak się zdarza. Kilku chłopaków ma drob­ne urazy, ale nie jest tak źle. Niek­tórzy będą gotowi już na kole­jne spotkanie. Braku­je nam każdego, kto jest kontuzjowany.

GKS Bełchatów pla­su­je się na drugim miejs­cu w tabeli i do tej pory stracił tylko cztery bram­ki – Tylko tyle? Bo nie grali jeszcze z nami – mówi z uśmiechem Luis – Oglą­dam ich mecze w telewiz­ji i podo­ba mi się sposób ich gry. My gramy u siebie i pokaże­my naszą siłę.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.