02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.22godz.12min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Henriquez: Nawet 5:0 nie pozwoliłoby spać spokojnie

- Mieliśmy okazję do zdoby­cia trzech, a nawet czterech bramek. Pier­wszy mecz zawsze jest trud­ny. Na szczęś­cie w drugiej połowie nasza gra wyglą­dała dużo lep­iej, niż w pier­wszej i jesteśmy bliżej awan­su, niż prze­ci­wnik — przyz­na­je Luis Henriquez.

Lewy obroń­ca „Kole­jorza” mimo zwycięst­wa przestrze­ga przed optymizmem doty­czą­cym awan­su do kole­jnej rundy kwal­i­fika­cyjnej. - Nawet 5:0 nie poz­woliło­by nam spać spoko­jnie. Nie może­my myśleć już o awan­sie, bo czeka nas dru­gi mecz — zaz­nacza Panam­czyk. - Do Kazach­stanu jedziemy po zwycięst­wo. Potrze­bu­je­my awan­su do kole­jnej rud­ny — dodaje.

Zdaniem piłkarze Lecha Poz­nań czwartkowe spotkanie z Żety­su było udanym wys­tępem drużyny. — Musieliśmy umiejęt­nie kon­trolować siły w tym meczu. Kon­trolowal­iśmy jego prze­bieg, zdobyliśmy dwie bram­ki i najważniejsze, że żad­nej nie stra­cil­iśmy. Trze­ba pamię­tać, że w pucharach nie ma łatwych rywali, nie moż­na myśleć w ten sposób — uważa Luis Henriquez.

Ryw­al z Kazach­stanu zro­bił spore wraże­nie na defen­sorze Lecha Poz­nań. - Zagrali dobry mecz. Jestem ciekawy jak to będzie wyglą­dało na wyjeździe. Gra­ją niezłą piłkę, mają dobrych zawod­ników, ale my też mamy bard­zo sil­ny skład — twierdzi piłkarz. - Jeśli w rewanżu zdobędziemy szy­bko bramkę, to nam bard­zo ułatwi sprawę — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.