07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.58min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Henriquez: O mistrzostwie się nie zapomina

Henriquez: O mistrzostwie się nie zapomina

Nie wiado­mo Luis Hen­riquez przedłuży kon­trakt z Kole­jorzem. Wiado­mo jed­nak, że Panam­czyk zamierza wal­czyć o mis­tr­zost­wo Polski.

- Chce­my zostać mis­trzem Pol­s­ki. Ja z Lechem mam już mis­tr­zost­wo, ale chce­my to wywal­czyć ponown­ie. Mam nadzieję, że tri­umf wró­ci do Poz­na­nia – przyz­nał lewy obroń­ca Lecha.

We wcześniejszych spotka­ni­ach Hen­riquez niewiele pojaw­iał się na boisku i prze­gry­wał rywal­iza­c­je na lewej obronie ze Szkotem – Barry’m Douglas’em. — Ja jestem pro­fesjon­al­nym piłkarzem. Zawsze trenu­ję na 100%.

W czer­w­cu Panam­czykowi wygasa kon­trakt z Lechem Poz­nań. Nie wiado­mo, czy z lewym obrońcą zostanie przedłużona umowa. — Na razie nie myślę o kon­tak­cie. Ter­az myślę o mis­tr­zost­wie Pol­s­ki. Najważniejszy jest ter­az tytuł mis­tr­zows­ki – zaz­naczył. - Lech Poz­nań jest najważniejszy. Kiedy wchodzę na boisko daję z siebie wszys­tko. W Lechu nie gra tylko Luis Hen­riquez tylko cały zespół — dodał.

ejberempire

Lewy obroń­ca w Poz­na­niu gra od 2007 roku. Na swoim kon­cie ma pon­ad 100 spotkań w niebiesko-białych barwach. — Nie myślałem, że w Lechu spędzę tyle cza­su. Wszyscy nie będą grać w jed­nym klu­bie całe życie. Czas spęd­zony w Poz­na­niu był fajny. Mamy parę tro­feów. Do Lecha przyszedłem, bo chci­ałem odnieść sukces. Jak skończę kari­erę wrócę do Panamy.

Hen­riquez był w drużynie, która zdoby­wała mis­tr­zost­wo Pol­s­ki w 2010 roku. Panam­czyk zna zatem smak zwycięst­wa. - O mis­tr­zost­wie się nie zapom­i­na. W Lechu są piłkarze, którzy chcą poz­nać smak mis­tr­zost­wa. Jestem zad­owolony, że wal­czymy o tytuł. Do koń­ca zostały trzy mecze. Będziemy wal­czyć do koń­ca – ocenił. – Mis­tr­zost­wo będzie trudne do zdoby­cia. Każdy mecz będzie cięż­ki. Musimy być dobrze przy­go­towani – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.