02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.34min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Henriquez powinien odpocząć. “Robiliśmy badania, jest zmęczony”

Luis Hen­riquez jest jedynym lewym obrońcą w kadrze Lecha. Na jego pozy­cji mogą wys­tępować, co praw­da, Ivan Djur­d­je­vić i Jakub Wilk, ale to właśnie reprezen­tant Panamy od dłuższego cza­su jest pew­ni­akiem do gry w wyjś­ciowym składzie „Kole­jorza”.

Bez wzglę­du na wyjazdy na kadrę, której jest również eta­towym reprezen­tan­tem, Luis Hen­riquez zawsze jest do dys­pozy­cji tren­era. I nawet jeśli po zgrupowa­niu swo­jej drużyny nar­o­dowej pojaw­ia się tylko na ostat­nim treningu przed spotkaniem ligowym — zawsze wys­tępu­je w nim od pier­wszej minuty.

- Ostat­nio robil­iśmy mu bada­nia i jest zmęc­zony. Potrze­bu­je odpoczynku. A on nawet jak przy­jeżdża po dwu­nas­to­godzin­nej podróży do Poz­na­nia, pod­chodzi do mnie i mówi. Tren­erze jestem gotowy do gry. Za to należy mu się wiel­ki sza­cunek — przyz­nał Mar­iusz Rumak.

Luis Hen­riquez jest najbardziej eksploa­towanym piłkarzem Lecha Poz­nań. Każdy z zawod­ników ma na swo­jej pozy­cji solid­nego konkurenta. Po ode­jś­ciu z klubu Sew­ery­na Gan­car­czy­ka, pop­u­larny „Pana­ma” nie ma poważnej rywal­iza­cji na swo­jej pozy­cji. Przez to sztab szkole­niowy jest zmus­zony poniekąd do wys­taw­ia­nia na plac gry Luisa Hen­riqueza, mimo jego dużego zmęczenia.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.