Henriquez powinien odpocząć. “Robiliśmy badania, jest zmęczony”

Luis Hen­riquez jest jedynym lewym obrońcą w kadrze Lecha. Na jego pozy­cji mogą wys­tępować, co praw­da, Ivan Djur­d­je­vić i Jakub Wilk, ale to właśnie reprezen­tant Panamy od dłuższego cza­su jest pew­ni­akiem do gry w wyjś­ciowym składzie „Kole­jorza”.

Bez wzglę­du na wyjazdy na kadrę, której jest również eta­towym reprezen­tan­tem, Luis Hen­riquez zawsze jest do dys­pozy­cji tren­era. I nawet jeśli po zgrupowa­niu swo­jej drużyny nar­o­dowej pojaw­ia się tylko na ostat­nim treningu przed spotkaniem ligowym — zawsze wys­tępu­je w nim od pier­wszej minuty.

- Ostat­nio robil­iśmy mu bada­nia i jest zmęc­zony. Potrze­bu­je odpoczynku. A on nawet jak przy­jeżdża po dwu­nas­to­godzin­nej podróży do Poz­na­nia, pod­chodzi do mnie i mówi. Tren­erze jestem gotowy do gry. Za to należy mu się wiel­ki sza­cunek — przyz­nał Mar­iusz Rumak.

Luis Hen­riquez jest najbardziej eksploa­towanym piłkarzem Lecha Poz­nań. Każdy z zawod­ników ma na swo­jej pozy­cji solid­nego konkurenta. Po ode­jś­ciu z klubu Sew­ery­na Gan­car­czy­ka, pop­u­larny „Pana­ma” nie ma poważnej rywal­iza­cji na swo­jej pozy­cji. Przez to sztab szkole­niowy jest zmus­zony poniekąd do wys­taw­ia­nia na plac gry Luisa Hen­riqueza, mimo jego dużego zmęczenia.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress