Henriquez znów nie będze miał wakacji?

Luis Hen­riquez na przełomie maja i czer­w­ca wyle­ci na zgrupowanie reprezen­tacji Panamy, gdzie zagra cztery spotka­nia. Podob­nie jak przed rok­iem nie będzie miał więc wiele cza­su na odpoczynek. Mimo to nie prze­j­mu­je się tym fak­tem i z optymizmem pod­chodzi do przyszłości.

- Jestem pro­fesjon­al­nym zawod­nikiem. Nie będę miał wakacji, bo kończy się liga, lecę do Panamy na reprezen­tację. Zagram mecze elim­i­na­cyjne i towarzyskie. To jest pił­ka noż­na, a dla mnie jest ona najważniejsza – pod­kreśla zawodnik.

Obroń­ca Lecha zdradz­ił, że cały czas ma kon­takt ze swoim selekcjonerem, który obser­wu­je postępy zawod­ni­ka. — Kon­tak­tu­je­my się najczęś­ciej za pomocą smsów. Tren­er mówi mi, że cieszy się, że ciężko pracu­ję i będę miał przez to szan­sę zagrać w reprezen­tacji – mówi Luis Hen­riquez. - Wie, że wal­czymy o puchary, dlat­ego wcześniej powiedzi­ał mi o powoła­niu, żebym mógł nie zaprzą­tać sobie tym głowy i skupić się na Lechu. Powiedzi­ał mi, że jak będę tutaj dobrze grał, to będzie mi łatwiej w reprezen­tacji – dodaje.

Przed rok­iem Luis Hen­riquez wyle­ci­ał na turniej Gold Cup, w którym jego reprezen­tac­ja spisy­wała się bard­zo dobrze i odpadła dopiero po meczu pół­fi­nałowym, który prze­grała ze Stana­mi Zjed­noc­zony­mi. Piłkarz Lecha zagrał we wszys­t­kich spotkaniach.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress