Holender za Łotysza?

Nie jest tajem­nicą, że ode­jś­cie latem Artioma Rud­ne­va jest niemal przesąd­zone. Co praw­da nie wiado­mo do jakiego klubu (najczęś­ciej mówi się, ze do HSV Ham­burg), ale zostało mu już tylko kil­ka meczów w niebiesko-białych barwach. W związku z tym, Lech musi szukać następ­cy łotewskiego snajpera.

Rud­nev jest najlep­szym strzel­cem Lecha w obec­nym sezonie. W Ekstrak­lasie zal­iczył dwadzieś­cia trafień, trzy dorzu­cił w Pucharze Pol­s­ki. Jego potenc­jal­ny następ­ca, Dar­ren Maat­sen, również jest najlep­szym strzel;cem swo­jego zespołu, Excel­sioru Rot­ter­adam. Tyle tylko, że on zdobył pięć bramek.

Excel­sior jest o krok od spad­ku z Ere­di­visie. Jeżeli więc władze “Kole­jorza” chci­ały­by wyciągnąć tego zawod­ni­ka do Pol­s­ki, to nie powin­no być prob­le­mu. Według transfermarkt.de, wartość Maat­se­na to 300 tysię­cy Euro. W momen­cie spad­ku, może ona nieco się jeszcze obniżyć.

Kwo­ta odstęp­nego nie powin­na więc stanow­ić prob­le­mu. Zwłaszcza, że za Rud­nev, Lech może dostać min­i­mum dziesięć razy tyle.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress