Holman: Chcę pomagać zespołowi

Holman: Chcę pomagać zespołowi

David Hol­man w niebiesko-białych barwach wys­tępu­je od początku roku. Węgier­s­ki pomoc­nik przez ostat­nie miesiące leczył uraz. Ter­az wraca do gry.

W sparingach Hol­man był jed­ną z jaśniejszych postaci Kole­jorza. Spisy­wał się bard­zo dobrze, co pod­kreślał tren­er Maciej Sko­rża. — Cieszę się, że tren­er ma o mnie dobre zdanie. Zamierzam wszys­tkim udowod­nić, że sprowadze­nie mnie do Poz­na­nia było bard­zo dobrą decyzją – przyznał.

W ciągu ostat­nich kilku miesię­cy Węgi­er leczył uraz stopy. Jego dys­pozy­c­ja w meczach kon­trol­nych pokaza­ła, że dobrze przepra­cow­ał okres między sezon­a­mi. — Jestem w bard­zo dobrej formie. Nie miałem w tym roku wakacji, poświę­ciłem je na trenin­gi u siebie na Węgrzech. Czu­ję się dobrze, liczę na to, że tren­er na mnie postawi w najbliższych meczach. Mam nadzieję, że na początku sezonu zaprezen­tu­ję się z dobrej strony – zaz­naczył.

Hol­man może grać na kilku pozy­c­jach, sam doda­je, że najlepiej czu­je się jed­nak jako klasy­cz­na „dziesiąt­ka”. – Mogę grać na każdej pozy­cji, na jakiej widzi mnie tren­er, ale najlepiej czu­ję się jako dziesiąt­ka.. Chcę poma­gać zespołowi i nie ma dla mnie różni­cy, w jakim miejs­cu na boisku się zna­j­du­ję – czy jako napast­nik czy na skrzy­dle – ocenił.

Już w piątek poz­na­ni­aków czeka pier­wszy poważny sprawdz­ian. Do stol­i­cy Wielkopol­s­ki przy­jedzie warsza­wska Legia, by zagrać z Kole­jorzem o Super­puchar. - To bard­zo prestiżowy mecz, dlat­ego chci­ałbym zagrać już w piątek. Zależy mi na tym, aby otrzy­mać swo­ją szan­sę. Jeżeli zna­jdę się w drużynie, to pokażę obser­wa­torom, na co mnie stać – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress