Holman: Mam w sobie mnóstwo energii!

Holman: Mam w sobie mnóstwo energii!

David Hol­man do ekipy Kole­jorza dołączy pod­czas zgrupowa­nia w Tur­cji. Węgi­er zapew­nia, że czu­je się tutaj bard­zo dobrze i nie może doczekać się meczów o stawkę.

- Naprawdę bard­zo się cieszę, że tutaj jestem. Wszyscy są do mnie bard­zo przy­jaźnie nastaw­ieni. Czu­je się dobrze i mam w sobie mnóst­wo energii – powiedzi­ał dziś po treningu nowy nabytek Kolejorza.

Węgier­skiego piłkarza czeka wal­ka o pier­wszy skład, bowiem konkurenc­ja na jego pozy­cji jest dość duża – W Lechu chci­ałbym przede wszys­tkim dużo grać. Chcę dawać z siebie sto pro­cent i mam nadzieję, że to zaowocu­je – dodaje.

Brat­nią duszą Hol­mana w zes­pole na pewno będzie Ger­go Lovrenc­sics, który wprowadzi do zespołu młod­szego kolegę – Nie mam żad­nego prob­le­mu z komu­nikacją. Koledzy cza­sem chcą się nawet czegoś nauczyć ode mnie. Są oni dla mnie bard­zo przy­jaźni, co bard­zo mi poma­ga – kończy Holman.

W samych super­latywach o nowym piłkarzu wypowia­da się także tren­er Sko­rża — To bard­zo obiecu­ją­cy zawod­nik. Jest dobrze wyszkolony tech­nicznie i świet­nie rozu­mie się z ofen­sy­wny­mi piłkarza­mi, którzy prowadzą grę. Nie jest to jed­nak typ szy­bkoś­ciow­ca. Nie jest tak dynam­iczny jak Ger­go Lovrenc­sics, ale poradzi sobie w lidze, tylko dajmy mu czas. 

Na jakiej pozy­cji na boisku będziemy oglą­dać Hol­mana? — Jego wyjś­ciową pozy­cją jest ofen­sy­wny pomoc­nik, ale w młodzieżów­ce grał jako napast­nik, a w klu­bie był ustaw­iany też na skrzy­dle. To jest dla mnie bard­zo istotne, bo chce­my grać z wymi­en­noś­cią pozy­cji. Myślę, że bard­zo dobrze wkom­ponu­je się w naszą taktykę. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress