01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.1min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Huśtawka nastrojów Marcina Kamińskiego

kaminski lechici kamyk tonew tralkaOstat­nie dni były prawdzi­wą huśtawką emocji dla Marci­na Kamińskiego. Po golu zdoby­tym w Szczecinie do “Kamy­ka” dotarła smut­na wiado­mość o śmier­ci dzi­ad­ka. Min­iony tydzień tak jak zaczął od strze­le­nia gola, tak go zakończył.


Piłkarz już w 4. min­u­cie meczu z Lechią Gdańsk zdobył gola i gestem unieśionych rąk odd­ał cześć swo­je­mu zmarłe­mu kil­ka dni wcześniej dzi­ad­kowi. — Nie miałem obaw, żeby nie zagrać w tym meczu. Chci­ałem w nim wys­tąpić, pod­chodz­iłem do tego spoko­jnie, cho­ci­aż gdzieś to w głowie siedzi­ało. Gest dla dzi­ad­ka miałem przy­go­towany, wiedzi­ałem że gdy pad­nie bram­ka w ten sposób będę chci­ał go pożeg­nać - mówi piłkarz.

Już kilka­naś­cie dni temu pisal­iśmy o tym, że “Kamyk” wraca do swo­jej dobrej dys­pozy­cji. Sam piłkarz potwierdza, że na boisku czu­je się coraz lep­iej. - Gram, to dla mnie ważne. Czu­ję tę pewność jakiej w tym sezonie brakowało, a doda­ją ją te strzelone bram­ki - pod­kreśla zawod­nik. — W końcu gole zaczęły wpadać. Wcześniej miałem sytu­acje, ale brakowało dokład­noś­ci, na drodze stawali bramkarze. Ter­az mam powody do zad­owole­nia z tych goli, które strze­lam — dodaje.

Kamińs­ki swo­ją dobrą dys­pozy­cją przy­pom­i­na o sobie selekcjonerowi kadry, który przed dłu­gi czas pomi­jał go w powoła­ni­ach. Bard­zo dobra for­ma, pod­par­ta argu­men­ta­mi w postaci bramek na pewno zwięk­szy zain­tere­sowanie Walde­mara For­nali­ka. - Spoko­jnie trak­tu­ję ten tem­at. Sku­pi­am się na grze, w końcu powoli do gry wraca Manu i muszę potwierdz­ić tren­erowi, że to ja powinien pojaw­iać się na boisku — zaz­nacza obroń­ca Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.