02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.2godz.17min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ibuprom” jeszcze nie zdobył bramki dla Lecha

Vojo Ubi­parip trafił do Lecha tej zimy, aby wzmoc­nić siłę ofen­sy­wną drużyny mis­trza Pol­s­ki. Serb w meczach sparingowych zdobył już dwie bram­ki, jed­nak w meczach o stawkę pod tym wzglę­dem zawodzi.

 

Czołowi w ostat­nich sezonach napast­ni­cy „Kole­jorza” szy­bko udowad­niali swo­ją przy­dat­ność dla drużyny i już w pier­wszych meczach trafi­ali do siat­ki rywali. Tak było w przy­pad­ku Rober­ta Lewandowskiego oraz Artjom­sa Rudnevsa.

Inny los spotkał choć­by Krzyszto­fa Chrap­ka, czy Joela Tshibam­bę. Pier­wszy, choć w Lech jest już pół­to­ra roku, nie zdobył jeszcze dla tej drużyny bram­ki, dru­gi dokon­ał tego dopiero po kilku miesiącach.

Strze­le­nie bram­ki w pier­wszym ofic­jal­nym meczu w barwach Lecha sukce­su nie gwaran­tu­je. Artur Wich­niarek powró­cił latem ubiegłego roku na Buł­garską, a kilka­dziesiąt dni później zdobył bramkę w meczu elim­i­nacji Ligi Mis­trzów. Kari­ery jed­nak nie zro­bił, ponieważ było to jego jedyne trafie­nie dla podopiecznych, wtedy jeszcze Jac­ka Zielińskiego i 33-let­ni piłkarz pożeg­nał się z drużyny mis­trza Polski.

Ubi­parip do tej pory nie zdobył bram­ki, choć kil­ka razy pokazał się z dobrej strony i był blis­ki poko­na­nia bramkarza rywala. Jed­nak im dłużej będzie trwałą jego nieskuteczność, tym więk­sza pres­ja ze strony kibiców. A to dobrze „Ibupro­mowi” nie wróży.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.