02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.7min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Imprezowicze ukarani przez klub

Sztab szkole­niowy Lecha pod­jął decyzję o karze finan­sowej o równowartoś­ci 3‑miesięcznego wyna­grodzenia młodych piłkarzy “Kole­jorza”, którzy pojaw­ili się w filmie opub­likowanym przez nich samych na Face­booku. Pon­ad­to sztab szkole­niowy Lecha pod­jął już dzi­ała­nia związane z zapo­b­ie­ganiem takich zachowań.

- Nie mam nic na swo­ją obronę. To najgłup­szy szczeni­ac­ki wybryk w moim życiu. Chci­ałem bard­zo przeprosić za swo­je zachowanie moich tren­erów, klub i wszys­t­kich kibiców Lecha Poz­nań. Każdy popeł­nia błędy, jed­nak nasze głupie dzi­ałanie dodatkowo dotknęło klub i nad­szarp­nęło jego wiz­erunek, co jest niewybaczalne. Cokol­wiek ter­az powiem, wiem, że mało kto w to uwierzy. Swo­je winy będę musi­ał odkupić ciężką pracą na boisku. To nie tylko moje zdanie, ale wszys­t­kich z nas, którzy są widoczni na filmie — sko­men­tował wydarze­nie Szy­mon Drewniak.

-  Szy­mon Drew­ni­ak odbył już ze mną jed­na roz­mowę. Wkrótce czeka go następ­na. Z nim i z inny­mi zawod­nika­mi będę roz­maw­iał ped­a­gog­icznie, czyli tak, żeby wyrośli z nich dobrzy ludzie i dobrzy piłkarze. Nie trafia do mnie tłu­macze­nie, że to był głupi, szczeni­ac­ki wybryk. Piłkarze Lecha muszą zrozu­mieć, że sa nimi nie tylko wtedy, gdy wychodzą na boisko, ale 24 godziny na dobę. Nie wyrzucimy ich z klubu, ale po roz­mowach z nimi i ich wyjaśnieni­ach pode­jmiemy odpowied­nie decyz­je. Na pewno to wydarze­nie nie przekreśla ich szans na to, by zostać piłkarza­mi pier­wszej drużyny Lecha — zapewnił nowy tren­er Lecha, Mar­iusz Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.