02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.54min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Inaczej niż w Tałdykorganie. Tym razem będą trenować

Sztab szkole­niowy Lecha Poz­nań podob­nie jak w przy­pad­ku meczu z Żety­su Tałdyko­r­gan zde­cy­dował się na zaplanowanie tren­ingów na godz­inę meczu według cza­su pol­skiego. Druży­na pod­czas wyprawy do Azer­be­jdżanu nie będzie zmieni­ać cza­su. Nauczeni wyprawą sprzed tygod­nia zde­cy­dowali się jed­nak na pewne zmiany.

Dzisi­aj rano piłkarze Lecha wylecą do Baku, skąd autokarem zostaną prze­trans­portowani do Lenko­ran. — Sama podróż będzie wyglą­dała podob­nie. Mam jed­nak nadzieje, że do dys­pozy­cji dostaniemy lep­szy autokar, bo ten z Kazach­stanu przy­pom­i­nał takie, które moż­na spotkać na pod­miejs­kich lini­ach PKS‑u. Autostra­da nawet nie przy­pom­i­nała autostrady, a drogę z ogranicze­niem pręd­koś­ci do 30 km. Nie była to przy­jem­na podróż - przyz­na­je tren­er. - Zapew­ni­a­ją nas jed­nak, że w Azer­be­jdżanie są lep­sze dro­gi. Liczymy też na lep­szy autokar — dodaje.

Mar­iusz Rumak postanow­ił wprowadz­ił pewną zmi­anę pod­czas orga­ni­za­cji przy­go­towań do tego meczu. Lech sko­rzys­ta z możli­woś­ci trenowa­nia przed meczem. - To wynik prze­myśleń po poby­cie. Człowiek uczy się na błę­dach, a to był błąd. Tam było ciężko spacerować, bo było ciem­no. Ter­az będziemy grać na sta­dion­ie typowo piłkarskim To nie będzie tren­ing w pełnym tego słowa znacze­niu, a raczej spac­er z piłką po podróży – zaz­nacza opiekun Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.