02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.31min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Injac: Cieszę się, że wróciłem na boisko

Injac: Cieszę się, że wróciłem na boisko

Na powrót Dimy Inja­ca w barwach Lecha trze­ba było czekać pon­ad 500 dni, a wszys­tko spowodowane kon­tuzją, z którą zma­gał się Serb – Miałem zaległoś­ci treningowe, ale cieszę się, że już wró­ciłem na boisko. Nie myślałem, że będzie to tak dłu­go trwało.

W meczu z Ruchem Injac opuś­cił boisko po niecałej godzinie gry –  Może taki był zamysł tak­ty­czny. Tren­er wiedzi­ał, że nie grałem meczu przez cały rok. Jestem zad­owolony ze swo­jej postawy po roku prz­er­wy, ale dla mnie najważniejsze jest to, że jestem zdrowy. Wal­czę  cały czas na treningu, żeby grać. Cieszę się przede wszys­tkim, że  wygral­iśmy i  przed prz­er­wą kadrową mamy dobre nastroje.

W sobotę kon­tuzji doz­nał Hubert Wołąkiewicz, który nie zagra już do koń­ca sezonu i Mar­iusz Rumak będzie musi­ał jakoś na nowo zestaw­ić defen­sy­wę – Ter­az mamy niesamowitego pecha. Pare obrońców jest kon­tuzjowanych. Jest to dla nas cięż­ka sytu­ac­ja. Dwa razy zagrałem już na obronie, ale to nie jest moja pozy­c­ja. Do meczu mamy jeszcze trochę cza­su i zobaczymy co tren­erzy wymyślą.

Po pechowym meczu z Leg­ni­cy humory w poz­nańskiej szat­ni nie dopisy­wały – Była trud­na sytu­ac­ja, ale poroz­maw­ial­iśmy sobie w szat­ni i myślę, że zre­al­i­zowal­iśmy to w najlep­szy sposób, bo wygral­iśmy to spotkanie. Po meczu pucharowym było dla nas bard­zo ważne, żeby się przeła­mać i to nam się udało.

Wyni­ki w ostat­nich ligowych meczach wcale nie są takie złe i jak przyz­na­je Dima, najważniejszym cele są europe­jskie puchary – Najważniejszym celem są europe­jskie puchary, a ekstrak­lasa jest jedyną drogą do tego. Bard­zo żału­je­my, ale mamy nadzieję, że zna­jdziemy się tam poprzez ligę i zaję­cie pier­wszego miejs­ca.- kończy Injac

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.