02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.10min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Injac: Jesteśmy lepszym zespołem

Injac: Jesteśmy lepszym zespołem

Po prz­er­wie reprezen­ta­cyjnej powraca Ekstrak­lasa. Lech zmierzy się w poniedzi­ałek z Cra­cov­ią. Jak oce­nia rywala Dim­itr­je Injac?

Dim­itri­je Injac był jed­nym z tych piłkarzy, dla których prz­er­wa reprezen­ta­cyj­na była dobrym momentem na dos­zli­fowanie formy i przeko­nanie tren­era do siebie – Prz­er­wa przyszła w ide­al­nym momen­cie dla mnie. Pod­bu­dowal­iśmy się zwycięst­wem prze­ci­wko Ruchowi. Szko­da, że nie było wszys­t­kich zawod­ników — sko­men­tował Injac.

Po przyjś­ciu latem do Kole­jorza serb­s­ki pomoc­nik przez dłu­gi czas dochodz­ił do dobrej dys­pozy­cji. Wszys­tko wskazu­je na to, że ter­az już wszys­tko jest pod kon­trolą i Serb wró­cił do pełni sił.  – Z mojej strony najważniejsze, że jestem zdrowy. Jestem w pełni sił i to jest najważniejsze — dodał.

Rywalem Lecha w najbliższej kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy będzie Cra­covia, która obec­nie prezen­tu­je się bard­zo dobrze i w tabeli jest tylko dwa punk­ty za Kole­jorzem – Moim zdaniem Cra­covia to jeden z lep­szych zespołów gra­ją­cych ter­az w piłkę. Pokazu­ją się jak najlep­szej strony. W poniedzi­ałek będzie ciężkie spotkanie. Cra­covia to solid­ny zespół. My jed­nak jesteśmy lep­szym zespołem i trze­ba to pokazać na boisku — zakończył Injac.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.