02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.17min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Injac: Kariery kończyć nie zamierzam

Injac: Kariery kończyć nie zamierzam

W meczu z Pogo­nią Szczecin z powodu nad­mi­aru żół­tych kartek nie zagra kilku pod­sta­wowych piłkarzy. To szansa dla Dim­itri­ja Injaca. 

Serb mógł­by zagrać w piątek u boku Łukasza Trał­ki. Za kart­ki pauzu­je bowiem Karol Linet­ty — Cały czas bard­zo ciężko pracu­ję. Zobaczymy na kogo postawi tren­er. Kandy­datów do gry na tej pozy­cji jest wielu — przyz­na­je. — Najważniejsze, że jestem zdrowy i pełni sił. Jestem gotowy na to, aby od pier­wszych min­ut wybiec na boisko — dodaje.

Rywalem poz­na­ni­aków w najbliższej kole­jce będą “Por­tow­cy”. Szczecini­an­ie w  inau­gu­ru­ją­cym rundę wiosen­ną meczu wygrali 3:2 na PGE Are­nie — Pogoń to ter­az bard­zo sil­na druży­na. Spodziewamy się trud­nego meczu. Ale jak za każdym razem, naszym pod­sta­wowym celem jest zdoby­cie trzech punk­tów i tego zamierza­my dokon­ać — oce­nia rywali 33-let­ni defen­sy­wny pomoc­nik — Jesienią prze­gral­iśmy z tym zespołem na włas­nym sta­dion­ie, dlat­ego pałamy rządzą rewanżu — podkreśla.

W poprzed­niej rundzie Injac leczył kon­tuzję zer­wa­nia więzadeł krzyżowych w kolanie. W zimowym okre­sie przy­go­towaw­czym mógł w pełni pra­cow­ać na najwyższych obro­tach —  Po kon­tuzji nie ma najm­niejszego śladu. Mogę trenować na pełnych obro­tach. Solid­nie przepra­cow­ałem cały okres przy­go­towaw­czy. Tego przez ostat­ni czas mi bard­zo brakowało. Myślę, że pokaza­łem tren­erowi, że jeszcze będzie ze mnie pożytek — zaz­nacza.

Injac wró­cił do Poz­na­nia. Piłkarz przyz­na­je, że to w stol­i­cy Wielkopol­s­ki czu­ję się najlepiej - Czu­ję się jeszcze na siłach, żeby grać. Kari­ery kończyć nie zamierzam. Chci­ałbym kon­tyn­uować swo­ją grę w Polsce, w Poz­na­niu. Tu się się najlepiej czu­ję. Mam nadzieję, że dostanę propozy­c­je nowego kon­trak­tu — stwierdza Serb.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.