Injac: Liga jest ciekawa, każdy może wygrać z każdym

- Mamy ter­az ważny mecz, mam nadzieję, że je wygramy. Na Śląsku gra się twardy fut­bol, zresztą to bard­zo dobry zespół – twierdzi Dim­itri­je Injac, pomoc­nik Lecha.

Serb dostał kil­ka dni prz­er­wy ze wzglę­du na nar­o­dziny cór­ki i nie był brany pod uwagę do osiem­nast­ki mec­zowej na spotkanie z Chro­brym. Dzisi­aj pojaw­ił się na pier­wszym treningu po prz­er­wie. – Ona nie ma żad­nego znaczenia, w domu byłem dwa dni. Zagram, jak zawsze i chcę pokazać to w tym meczu – przyz­nał zawodnik.

Do tej pory Lechowi bard­zo dobrze grało się na Oporowskiej. Od cza­su awan­su Śląs­ka do Ekstrak­lasy ten wygrał tam wszys­tkie mecze. – Trady­c­ja jest po naszej stron­ie, ale musimy to pokazać na boisku. Liga jest ciekawa, każdy może wygrać z każdym. Musimy zagrać na „mak­sa”, jeśli chce­my wygrać – zaz­naczył Injac.

Zespół „Kole­jorza” wró­cił po ostat­nich dwóch zwycięst­wach na właś­ci­we ryt­my, a spotkanie ze Śląskiem będzie dla tego zespołu kole­jnym sprawdzianem umiejęt­noś­ci. – Musimy zagrać z deter­mi­nacją i strze­lać, jeśli chce­my wygrać. Rud­nev jest w formie, cała druży­na jest w formie. Trze­ba to pokazać w piątek – zauważył Serb. – To bard­zo dobry zespół, ale nie mamy czego się obaw­iać. My pokaza­l­iśmy, że mamy sil­ną drużynę – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress