Injac nie zagra z Legią. Bakero postawi na Drygasa?

Dim­itri­je Injac zobaczył wczo­raj czwartą żółtą kartkę w tym sezonie, a to oznacza, że Serb nie będzie mógł zagrać w spotka­niu prze­ci­wko Legii Warsza­wa. Jose Mari Bakero ma tydzień cza­su, aby znaleźć następcę, który zagra za tydzień. Wiele jed­nak wskazu­je na to, że może nim być Kamil Drygas.

Młody zawod­nik Lecha powoli powraca na zespołu po kon­tuzji, której doz­nał przed rok­iem. Dry­gas pod koniec poprzed­niego sezonu wys­tępował już epi­zody­cznie w barwach “Kole­jorza”, jed­nak nie potrafił odzyskać miejs­ca w wyjś­ciowym składzie zespołu.

Również w tym sezonie wiele do tej pory nie grał. W lidze wys­tąpił co praw­da w pię­ciu spotka­ni­ach, lecz we wczo­ra­jszym z Gdańsku zal­iczył najdłuższy, zaled­wie 34 min­u­towy wys­tęp. Pon­ad­to zagrał całe spotkanie w meczu Pucharu Pol­s­ki w Gło­gowie prze­ci­wko Chro­bre­mu. Nie grał więc młody zawod­nik wiele w barwach Lecha.

Mimo to sys­tem­aty­cznie otrzy­mu­je powoła­nia do reprezen­tacji Pol­s­ki w swo­jej kat­e­gorii wiekowej. W ostat­nim spotka­niu pojaw­ił się w drugiej połowie… i zdążył otrzy­mać dwie żółte kart­ki i osłabić drużynę nar­o­dową. Ta jed­nak ostate­cznie zdołała wygrać tam­to spotkanie 4:3.

Sztab szkole­niowy Lecha będzie miał dylemat, czy zaryzykować i dać szan­sę młode­mu Dry­ga­sowi, czy postaw­ić w miejsce Dim­itri­je Inja­ca np. Siergie­ja Kri­w­ca, a na lewym skrzy­dle wys­taw­ić Alek­san­dara Tonewa. Alter­natyw na zastąpi­e­nie “Dimy” jest jed­nak przy­na­jm­niej kilka.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress