27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
49dn.13godz.18min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jak Polonia podejdzie do meczu z Lechem?

W szere­gach Polonii Warsza­wa atmos­fera nie jest najlep­sza. Właś­ci­ciel klubu, Józef Woj­ciechows­ki, zdradz­ił ostat­nio, że ode­jdzie po tym sezonie z klubu. Jakie zdaniem Lechitów będzie to miało znacze­nie w meczu z „Kole­jorzem”.

- Jeśli właś­ci­ciel odchodzi, to każdy zawod­nik myśli o swo­jej przyszłoś­ci. Różnie mogą to ode­brać, bo mogą się zmo­bi­li­zować, żeby pokazać się przed nowym pra­co­daw­cą albo odpuś­cić, bo nie otrzy­mu­ją pieniędzy. Może to pójść w dwie strony. Myślę jed­nak, że na mecz z nami się sprężą – przyz­na­je Mateusz Możdżeń.

Zdaniem Mar­iusza Ruma­ka nie będzie to miało znaczenia, ponieważ Czesław Mich­niewicz będzie potrafił zmo­bi­li­zować swoich piłkarzy na piątkowe spotkanie. – Nie anal­izu­ję tego. Każdy chce grać w pucharach, choć takie wypowiedzi spraw­ia­ją, że sytu­ac­ja nie jest jas­na. Słysza­łem także, że jak zdobędą 9 punk­tów to właś­ci­ciel jed­nak zostanie. W tych wypowiedzi­ach jest niesta­bil­ność. Zawod­ni­cy pod­chodzą do tego indy­wid­u­al­nie. Tren­er musi zbu­dować z nich zespół. To nie moje prob­le­my, ja obser­wu­je tylko ich grę – uważa szkole­niowiec „Kole­jorza”.

Przyz­na­je on jed­nocześnie, że w związku z ewen­tu­al­ną wyprzedażą Polonii Warsza­wa nie zamierza spec­jal­nie przyglą­dać się jej zawod­nikom pod kątem ewen­tu­al­nych wzmoc­nień Lecha. – Nie pode­j­mu­je­my decyzji w ten sposób, że ktoś się wyco­fu­je, to kupu­je­my piłkarzy. Nasze cele zostały już dawno określone. Czy to są zawod­ni­cy Polonii to powiem, być może tak, ale na pewno było to zaplanowane wcześniej, a nie było kon­sek­wencją decyzji Woj­ciechowskiego – pod­kreśla Mar­iusz Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.