06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.14min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jasmin Burić: Możemy jeszcze powalczyć z czołówką

Jasmin Burić: Możemy jeszcze powalczyć z czołówką

Na wios­nę dostępu do bram­ki Lecha strzeże Jas­min Burić. Doświad­c­zony golkiper radzi sobie całkiem dobrze, jed­nak wczo­raj został dwukrot­nie poko­nany przez legionistów.

-Szko­da, że nie ma punk­tów z tego meczu. Gdy­by ktoś się mnie spy­tał około 70 min­u­ty czy jestem zad­owolony z tego 1:1 to odpowiedzi­ałbym, że nie. Naprawdę wyglą­dal­iśmy bard­zo dobrze na boisku. Trochę detale wpłynęły na prze­bieg tego meczu i ta pier­wsza stra­cona szy­bko bram­ka. Jeśli jed­nak Lech będzie grał tak jak w tym meczu to jeszcze sporo punk­tów do zdoby­cia przed nami — mówił po meczu Burić.

W kon­ców­ce spotka­nia sędzia Marcini­ak podyk­tował dla gospo­darzy rzut karny, budzą­cy wiele kon­trow­er­sji. Ostetcznie Michał Kuchar­czyk wyko­rzys­tał “jede­nastkę”. — Szko­da, że był karny. Tak jak ze Śląskiem udało nam się strzelić gola w ostat­nich min­u­tach, to może dziś nam to los zabrał. Jeśli będziemy się prezen­tować tak jak w tym meczu w drugiej połowie, to w przyszłoś­ci może­my powal­czyć z czołówką. Ter­az też mamy przed sobą ważny mecz, który chce­my wygrać. 

Ter­az przed podopieczny­mi Nena­da Bjel­i­cy bard­zo ważne spotkanie z Jagiel­lonią, do której Kole­jorz traci pięć oczek. — W niedzielę czeka nas bard­zo ważny mecz z Jagiel­lonią. Dobrze, że chcą oni grać otwartą piłkę i będą wal­czyć o 3 punk­ty.  Będzie nam się łatwiej grało przy takim prze­ci­wniku. Jagiel­lonia jed­nak naprawdę zasługu­je na sza­cunek — oglą­dałem ten ostat­ni ich mecz prze­ci­wko Legii — grali bard­zo dobrze. My jed­nak po takim meczu też mamy w sobie trochę optymiz­mu i złoś­ci. Mam nadzieję, że pokaże­my to wszys­tko w niedzielę na boisku — kończy Jasiu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.