11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.6godz.38min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jedyne co możemy zrobić to punktować”

lechici vojo gergo ubiparip lovrencicsDo koń­ca sezonu zostało sie­dem kole­jek. Różni­ca pomiędzy Legią a Lechem wynosi cztery punk­ty. I mimo tego, że oba zespoły czeka jeszcze mecz bezpośred­ni, to i tak zwycięst­wa we wszys­t­kich spotka­ni­ach w tym sezonie nie gwaran­tu­ją zdoby­cia tytułu przez Lecha.


- Zostało sie­dem meczów o mis­tr­zost­wo. To z Legią nie jest jedynym, które zade­cy­du­je. Tak samo jak ostat­nio nie mogliśmy prze­gry­wać, tak ter­az nie może­my, jeśli chce­my wal­czyć o tytuł. Legia jest w znakomitej formie, wygrała sześć kole­jnych spotkań. Jedyne co może­my zro­bić to punk­tować — przyz­na­je Mar­iusz Rumak.

Piłkarze “Kole­jorza” zagra­ją jeszcze z Jagiel­lonią, Wisłą, Widzewem, Legią, Podbeskidziem, Śląskiem i Koroną. — Nie ma łatwych meczów. Zespoły, które gra­ją o utrzy­manie są tak samo wyma­ga­jące jak te, które gra­ją o najwyższe cele — zaz­nacza szkole­niowiec Lecha. — Nie obaw­iam się niko­go, ale każdego darzę sza­cunkiem. Najważniejsze to, czy będziemy grali swo­ją piłkę i czy rywale też będą chcieli grać w piłkę — dodaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.