01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.24min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jedyne co możemy zrobić to punktować”

lechici vojo gergo ubiparip lovrencicsDo koń­ca sezonu zostało sie­dem kole­jek. Różni­ca pomiędzy Legią a Lechem wynosi cztery punk­ty. I mimo tego, że oba zespoły czeka jeszcze mecz bezpośred­ni, to i tak zwycięst­wa we wszys­t­kich spotka­ni­ach w tym sezonie nie gwaran­tu­ją zdoby­cia tytułu przez Lecha.


- Zostało sie­dem meczów o mis­tr­zost­wo. To z Legią nie jest jedynym, które zade­cy­du­je. Tak samo jak ostat­nio nie mogliśmy prze­gry­wać, tak ter­az nie może­my, jeśli chce­my wal­czyć o tytuł. Legia jest w znakomitej formie, wygrała sześć kole­jnych spotkań. Jedyne co może­my zro­bić to punk­tować — przyz­na­je Mar­iusz Rumak.

Piłkarze “Kole­jorza” zagra­ją jeszcze z Jagiel­lonią, Wisłą, Widzewem, Legią, Podbeskidziem, Śląskiem i Koroną. — Nie ma łatwych meczów. Zespoły, które gra­ją o utrzy­manie są tak samo wyma­ga­jące jak te, które gra­ją o najwyższe cele — zaz­nacza szkole­niowiec Lecha. — Nie obaw­iam się niko­go, ale każdego darzę sza­cunkiem. Najważniejsze to, czy będziemy grali swo­ją piłkę i czy rywale też będą chcieli grać w piłkę — dodaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.