31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.36min.
13.30 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jakub Moder może zadebiutować w meczach reprezentacji Polski

Jakub Moder może zadebiutować w meczach reprezentacji Polski

Dziś wiec­zorem reprezen­tac­ja Pol­s­ki zagra w Ams­ter­damie z Holandią w ramach Ligi Nar­o­dów. Wśród powołanych zawod­ników znaleźli się dwaj piłkarze Lecha: Kamil Jóźwiak i Jakub Mod­er. Do ich debi­u­tu odniósł się Jerzy Brzęczek.

Kamil Jóźwiak i Jakub Mod­er ubiegły sezon mogą bez wąt­pi­enia zal­iczyć do tych udanych. Pier­wszym z nich intere­su­je się wiele klubów, najbardziej praw­dopodob­ny wyda­je się jego trans­fer do ang­iel­skiego Der­by Coutry wys­tępu­jącego na zapleczu Pre­mier League.

Jakub Mod­er również budzi tak duże zain­tere­sowanie jak starszy kole­ga. O 21-lat­ka pytała już m.in. Galatasaray, ale Tur­cy nie spełnili wyma­gań finan­sowych “Kole­jorza”. W ostat­nim cza­sie pojaw­iły się infor­ma­c­je o stara­ni­ach ze strony RB Lip­sk. Niem­cy mieli zaofer­ować 6 mil­ionów euro, ale władze Lecha odrzu­cili ofer­tę dając do zrozu­mienia, że oczeku­ją 10 mil­ionów euro.

Liga Nar­o­dów to bard­zo ważny turniej i ważne spotka­nia. Będziemy chcieli pewne rzeczy sprawdz­ić. Trze­ba coś powtórzyć, przy­pom­nieć, zobaczyć w akcji debi­u­tan­tów. Może­my ktoś dostanie szan­sę debi­u­tu.” - mówił Jerzy Brzęczek.

Potenc­jal­ny debi­ut zawod­ników Lecha i dobry wys­tęp na are­nie między­nar­o­dowej może pod­nieść wartość piłkarzy. Władze “Kole­jorza” na pewno przyjęli, by takie wydarze­nie pozytywnie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.