07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.44min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jeśli słabo zagra to ma już alibi

Jeśli słabo zagra to ma już alibi

Łukasz Teodor­czyk jest niemal pewnym kandy­datem do gry w dzisiejszym meczu Lecha. Mamy w kadrze jeszcze dwóch zawod­nikow — Kowanck­iego i Formel­lę, ale oni najpraw­dopodob­niej usiądą na ławce.

Po “Teo” cud­ów się nie spodziewam. Jesienią strzelił kil­ka bramek, ale to nie oznacza, że i na wios­nę będzie mu się udawało to przy­na­jm­niej tak częs­to jak w piewszej częś­ci sezonu.

Już przed spotkaniem ze Śląskiem moż­na przewidzieć ewen­tu­alne tłu­maczenia związane ze słabą grą Teodor­czy­ka. No bo pojechał na kadrę, zmienił stre­fę cza­sową, nie trenował z Lechem. Poza tym w Hisz­panii był kon­tuzjowany i nie wys­tępował w sparingach tak częs­to jak powinien.

Praw­da jest taka, że on nie ma w tej chwili żad­nej konkurencji. W Lechu nie zagra już Ślusars­ki, kon­tuzjowany jest Ubi­parip, a wspom­nieni wcześniej nas­to­latkowie nie są więk­szym zagroże­niem dla “Teo”. Jasne mają papiery na granie, ale obaj na jesień w pier­wszym zes­pole zagrali ok. 30 min­ut, a to pokazu­je świet­nie jakie jest ich znacze­nie dla drużyny.

Teo” ma w meczu ze Śląskiem okazję pokazać, że jest inaczej. Jed­nak jego gra nie napawa optymizmem. To cały czas ten sam zawod­nik, który ma więcej szczęś­cia, niż rozu­mu. Powinien też zrozu­mieć, że w Lechu zła­pał kon­trakt życia i jeśli przez kole­jne lata swo­jego kon­trak­tu będzie grał tak samo jak ter­az, to nie ma co liczyć na sportowy awans.

Dzisi­aj ze Śląskiem Teo może albo potwierdz­ić, że kadra i kon­tuz­ja mu przeszkodz­iły albo miło mnie zaskoczyć. Niech weźmie przykład z Kowal­czyk — albo wygram albo zdech­nę. Nieste­ty piłkar­zom bliżej do sfor­mułowa­nia albo wygram albo przegram.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.