03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.1min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jevtić: Chcę dać drużynie jak najwięcej

Jevtić: Chcę dać drużynie jak najwięcej

Już we wtorek Lech Poz­nań pode­jmie na włas­nym tere­nie Zagłę­bie Sos­nowiec. Kto będzie stanow­ił o ofen­sy­wie Kolejorza? 

Darko Jevtić jest jed­nym z wyróż­ni­a­ją­cych się zawod­ników mis­trza Pol­s­ki na początku obec­nego sezonu. W Chor­zowie szwa­j­cars­ki pomoc­nik Kole­jorza zdobył jedne z ład­niejszych bramek w kole­jce. — To niemożli­we, żeby bram­ki były jeszcze ład­niejsze – przyz­na­je z uśmiechem zawod­nik Lecha Poz­nań. — Ja czu­ję się dobrze. Okres przy­go­towaw­czy był dla mnie udany. Gdy grasz, to czu­jesz się lep­iej. Mam nadzieję, że cały czas będę dostawał szanse. Chcę dać drużynie jak najwięcej – doda­je.

Lech Poz­nań wygrał trzy ostat­nie spotka­nia. Nie tylko wyni­ki Kole­jorza imponu­ją. Styl gry podopiecznych tren­era Jana Urbana jest coraz lep­szy. - Musimy się skupić na meczach, które mamy, bo to ważne poje­dyn­ki. Każdy musi dobrze grać i wtedy wszys­tko będzie dobrze – kon­tynu­u­je Jevtić.

Daw­id Kow­nac­ki na skutek kon­tuzji Nic­ki Bille stał się pod­sta­wowym napast­nikiem mis­trza Pol­s­ki. — Początek roku był dla mnie bard­zo udany. Zdobyte bram­ki mnie pod­bu­dowały. Przede wszys­tkim zdrowie mi dopisu­je. Cieszy mnie to, bo to jest budu­jące. Liczę na to, że nasza pas­sa będzie podtrzy­mana. Chcę dać drużynie to, co mam najlep­sze. Jeśli każdy będzie umi­ał to sprzedać na boisku, to druży­na stanie się lep­szaoce­nia 19-latek.

Przed Lechem Poz­nań ważne spotka­nia. We wtorek pier­wszy pół­fi­nał Pucharu Pol­s­ki z Zagłę­biem Sos­nowiec, w sobotę star­cie mis­trza Pol­s­ki z wicemistrzem kra­ju — Legią Warsza­wa. Być może spotkanie o kra­jowe tro­feum to szansa dla zawod­ników, którzy obec­nie mieli mniej min­ut na boisku.- Poprzed­nie mecze pokaza­ły, że gral­iśmy co trzy dni. Ja w czterech ostat­nich meczach wys­tąpiłem od początku. Dobrze przepra­cow­ałem okres przy­go­towaw­czy. Nie widać, żebyśmy mieli prob­le­my fizy­czne – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.