Jevtić: Czuję się tutaj jak w domu

Jevtić:  Czuję się tutaj jak w domu

Darko Jevtić zostanie w Poz­na­niu do koń­ca sezonu, ale jak potoczą się dalej jego losy tego nie wie nawet sam piłkarz.

Kil­ka dni temu menag­er piłkarza podał, że klu­by doszły do porozu­mienia i Szwa­j­car na wios­nę nadal będzie wys­tępował w niebiesko-białych barwach – Klu­by się już dogadały i mogę zostać tutaj do czer­w­ca – mówił dzisi­aj Jevtić. Ist­nieje jed­nak opc­ja, że piłkarz z serb­skim korzeni­a­mi w stol­i­cy Wielkopol­s­ki zostanie jeszcze dłużej – Jest taka możli­wość, ale póki co jestem tutaj do lata, a potem będę myślał, gdzie zagram.

- Zobaczymy jak to będzie wyglą­dało po sezonie. Chcę pomóc drużynie na tyle, ile jestem w stanie. Chcę grać jak najwięcej. Ten klub zapew­nia wszys­tko, co jest mi potrzeb­ne, a to dla mnie pri­o­ry­tet – dodaje.

Lech wciąż ma szanse na mis­tr­zost­wo oraz wywal­cze­nie Pucharu Pol­s­ki, ale nie jest to jedyny aspekt, który może zatrzy­mać Jevti­cia w Poz­na­niu na następ­ny sezon – Każdy kto gra chce zdoby­wać tytuły, ale to nie jest tak, że jeśli je zdobędziemy, to zostanę. Mogę równie dobrze zostać, jeśli się nie uda. Dla mnie ważne jest to, ze czu­ję się tutaj jak w domu.

Ist­nieje więc możli­wość, że po tegorocznych roz­gry­wkach Jevtić pod­pisze nowy kon­trakt z Kole­jorzem – Ja o tym nie decy­du­ję, bo poma­ga mi przy tym mój menag­er, ale jest opc­ja, że pod­pisałbym nową umowę.

Darko mógł już zimą wró­cić do Bazylei, ale tak się nie stało i cały czas pod­kreśla, że Lech jest dla niego ide­al­nym klubem – Były też opc­je innych trans­fer­ów, również mogłem wró­cić do Bazylei. Jestem bard­zo szczęśli­wy, że mogę tu zostać – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress