27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
49dn.16godz.54min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jevtić: Czuję się tutaj jak w domu

Jevtić:  Czuję się tutaj jak w domu

Darko Jevtić zostanie w Poz­na­niu do koń­ca sezonu, ale jak potoczą się dalej jego losy tego nie wie nawet sam piłkarz.

Kil­ka dni temu menag­er piłkarza podał, że klu­by doszły do porozu­mienia i Szwa­j­car na wios­nę nadal będzie wys­tępował w niebiesko-białych barwach – Klu­by się już dogadały i mogę zostać tutaj do czer­w­ca – mówił dzisi­aj Jevtić. Ist­nieje jed­nak opc­ja, że piłkarz z serb­skim korzeni­a­mi w stol­i­cy Wielkopol­s­ki zostanie jeszcze dłużej – Jest taka możli­wość, ale póki co jestem tutaj do lata, a potem będę myślał, gdzie zagram.

- Zobaczymy jak to będzie wyglą­dało po sezonie. Chcę pomóc drużynie na tyle, ile jestem w stanie. Chcę grać jak najwięcej. Ten klub zapew­nia wszys­tko, co jest mi potrzeb­ne, a to dla mnie pri­o­ry­tet – dodaje.

Lech wciąż ma szanse na mis­tr­zost­wo oraz wywal­cze­nie Pucharu Pol­s­ki, ale nie jest to jedyny aspekt, który może zatrzy­mać Jevti­cia w Poz­na­niu na następ­ny sezon – Każdy kto gra chce zdoby­wać tytuły, ale to nie jest tak, że jeśli je zdobędziemy, to zostanę. Mogę równie dobrze zostać, jeśli się nie uda. Dla mnie ważne jest to, ze czu­ję się tutaj jak w domu.

Ist­nieje więc możli­wość, że po tegorocznych roz­gry­wkach Jevtić pod­pisze nowy kon­trakt z Kole­jorzem – Ja o tym nie decy­du­ję, bo poma­ga mi przy tym mój menag­er, ale jest opc­ja, że pod­pisałbym nową umowę.

Darko mógł już zimą wró­cić do Bazylei, ale tak się nie stało i cały czas pod­kreśla, że Lech jest dla niego ide­al­nym klubem – Były też opc­je innych trans­fer­ów, również mogłem wró­cić do Bazylei. Jestem bard­zo szczęśli­wy, że mogę tu zostać – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.