02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.55min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jevtić: Jestem zadowolony ze swojej formy, ale nie odpuszczę

Jevtić: Jestem zadowolony ze swojej formy, ale nie odpuszczę

Lech wygrał wczo­raj trze­cie spotkanie z rzę­du, a coraz lep­iej prezen­tu­je się Darko Jevtić, który otworzył wynik spotka­nia ze Śląskiem Wrocław.

- Może­my grać jeszcze lep­iej, ale wynik meczu jest chy­ba trochę zbyt wyso­ki. Cieszymy się ze zwycięst­wa, ale sku­pi­amy się na kole­jnym spotka­niu. Następ­ne mecze będą bard­zo ważne, bo zade­cy­du­ją o tym, na którym miejs­cu spędz­imy prz­er­wę zimową – przyz­na­je Darko.

Coraz lep­iej wyglą­da gra Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy i wyda­je się, że lechi­ci wraca­ją na właś­ci­we tory. – Gramy szy­b­ciej i lep­iej się rozu­miemy. Nie mogliśmy pokazać wszys­t­kich naszych atutów ze wzglę­du na zły stan boiska. Czułem, że mogę liczyć na kolegów, a to bard­zo ważne.

Cho­ci­aż nom­i­nal­ną pozy­cją Jevti­cia jest środek pomo­cy, to tren­er Bjel­i­ca ustaw­ia go na prawej pomo­cy, a Szwa­j­car odwdz­ięcza się tym w postaci bramek. – Akcep­tu­ję to, że gram na skrzy­dle. Będę grał tam, gdzie postawi mnie tren­er i chcę zro­bić wszys­tko, by spełnić jego oczeki­wa­nia. Najważniejsze są wygrane – twierdzi.

W dwóch ostat­nich meczach Szwa­j­car wpisał się na listę strzel­ców, ale na pewno nie zamierza na tym poprzes­tać. – Czu­ję się dobrze, jestem zad­owolony ze swo­jej formy, ale nie odpuszczę.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.