06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.2godz.40min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jevtić: Mam nadzieję, że trener na mnie postawi

Jevtić: Mam nadzieję, że trener na mnie postawi

Pier­wsze zgrupowanie, a także spar­ing na kra­jowym pod­wórku już za lechi­ta­mi. Dziś mis­tr­zowie Pol­s­ki udali się na dru­gi obóz, tym razem do Hiszpanii

W prz­er­wie między oboza­mi podopieczni Jana Urbana roze­grali spar­ing z Wigra­mi Suwał­ki. Na bocznym boisku przy Buł­garskiej 3:1 wygrali lechi­ci — To tylko był spar­ing. Wszyscy spoko­jnie pod­chodzą do czu­cia pił­ki w okre­sie przy­go­towaw­czym. Ter­az to jest najważniejsze, a będziemy jeszcze więcej trenować z piłką. Przed nami sporo meczów z dobry­mi druży­na­mi, dlat­ego będziemy mogli zobaczyć, gdzie jesteśmy. Mam nadzieję, że będziemy gotowi do pier­wszego ligowego meczu – mówi Darko Jevtić.

W medi­ach pojaw­iły się plot­ki o trans­ferze Jevti­cia do Szwa­j­carii, ale on sam je demen­tu­je — Słysza­łem te plot­ki. Mam kon­trakt w Poz­na­niu, dlat­ego kon­cen­tru­ję się na grze w Lechu. Zosta­ję tutaj i mam nadzieję, że zagram dobrą drugą rundę, na tym się sku­pi­am się na tym. Nie intere­su­je mnie to, co pisze się w mediach.

W min­ionej rundzie Szwa­j­car na boisku spędz­ił mało cza­su. Jak będzie na wios­nę? – Mam nadzieję, że tren­er na mnie postawi. Pokazu­ję się z jak najlep­szej strony. Liczę, że będę dużo grał, ale wtedy muszę potwierdz­ić swo­je umiejęt­noś­ci – przyz­na­je Darko.

Lechowi cały czas braku­je doświad­c­zonego napast­ni­ka, a ostat­nio z dobrej strony pokazał się młody pomoc­nik, Kamil Jóźwiak – To dobry piłkarz. Widać, że ma umiejęt­noś­ci. Jest dobry tech­nicznie, a do tego szy­b­ki. Jak tak dalej będzie się rozwi­jał, to będzie bard­zo dobrym zawodnikiem.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.