Jevtić: Myślę, że ta sytuacja może nas wzmocnić

Lech Poz­nań prze­grał w szlagierowym poje­dynku z warsza­wską Legią 1:2. Mimo, iż to podopieczni Nena­da Bjel­i­cy jako pier­wsi strzelili gola, nie zdobyli w tym meczu nawet punk­tu, ponieważ „Wojskowi” w końców­ce pokon­ali Matusa Put­nock­iego dwukrot­nie.

- Nie pamię­tam, żeby coś takiego się kiedyś zdarzyło. Poraż­ka boli. Chcieliśmy wygrać, bo to der­by Pol­s­ki i mogliśmy odskoczyć w tabeli. Nie udało się. Ter­az musimy myśleć pozy­ty­wnie. Po podziale punk­tów przewa­ga Legii nie będzie duża. Musimy ter­az wygrać następ­ne dwa mecze i odro­bić te stra­cone punk­ty. – powiedzi­ał po meczu pomoc­nik Kole­jorza, Darko Jevtić.

Do koń­ca sezonu zasad­niczego zostały tylko dwie kole­j­ki, więc jeśli zawod­ni­cy Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy chcą zdobyć w nich kom­plet oczek muszą jak najszy­b­ciej zapom­nieć o dotk­li­wej porażce z podopieczny­mi Jac­ka Magiery . — Myślę, że ta sytu­ac­ja może nas wzmoc­nić. We wtorek będziemy to anal­i­zować i pra­cow­ać nad błę­da­mi. Skupimy się i będziemy znów wygry­wać. – przekonu­je Szwa­j­car.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress