06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.17min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jevtić: Myślę, że ta sytuacja może nas wzmocnić

Jevtić: Myślę, że ta sytuacja może nas wzmocnić

Lech Poz­nań prze­grał w szlagierowym poje­dynku z warsza­wską Legią 1:2. Mimo, iż to podopieczni Nena­da Bjel­i­cy jako pier­wsi strzelili gola, nie zdobyli w tym meczu nawet punk­tu, ponieważ „Wojskowi” w końców­ce pokon­ali Matusa Put­nock­iego dwukrotnie.

- Nie pamię­tam, żeby coś takiego się kiedyś zdarzyło. Poraż­ka boli. Chcieliśmy wygrać, bo to der­by Pol­s­ki i mogliśmy odskoczyć w tabeli. Nie udało się. Ter­az musimy myśleć pozy­ty­wnie. Po podziale punk­tów przewa­ga Legii nie będzie duża. Musimy ter­az wygrać następ­ne dwa mecze i odro­bić te stra­cone punk­ty. – powiedzi­ał po meczu pomoc­nik Kole­jorza, Darko Jevtić.

Do koń­ca sezonu zasad­niczego zostały tylko dwie kole­j­ki, więc jeśli zawod­ni­cy Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy chcą zdobyć w nich kom­plet oczek muszą jak najszy­b­ciej zapom­nieć o dotk­li­wej porażce z podopieczny­mi Jac­ka Magiery . — Myślę, że ta sytu­ac­ja może nas wzmoc­nić. We wtorek będziemy to anal­i­zować i pra­cow­ać nad błę­da­mi. Skupimy się i będziemy znów wygry­wać. – przekonu­je Szwajcar.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.