06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.51min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jevtić: Na meczach z Legią zawsze jest inna atmosfera

Jevtić: Na meczach z Legią zawsze jest inna atmosfera

W niedzielę o 18 na boisko przy Buł­garskiej wybieg­ną piłkarze Lecha i Legii, jed­nak żad­na z drużyn w ostat­nich meczach nie zachwyciła.

- Od kiedy tu jestem to zawsze początek sezony był dla nas trud­ny. Nasza gra nie wyglą­da dobrze, nie wiem jak to jest w Legii, ale też nie zach­wyca­ją. Nie wiem z czego to wyni­ka, sku­pi­amy się na następ­nym meczu i mam nadzieję, że złapiemy w końcu tę for­mę i będziemy dobrze grali- mówił na przed­mec­zowej kon­fer­ecji Darko Jevtić.

Szwa­j­car wró­cił do gry po kon­tuzji, której nabaw­ił się jeszcze w pucharowym meczu z Utrechtem, ter­az jak sam mówi, wszys­tko jest w porząd­ku. — Myślę, że jestem w stanie zagrać już całe spotkanie. Czu­ję się co raz lep­iej i już we Wrocław­iu grałem 80 min­ut — do dys­pozy­cji szkole­niow­ca będzie też Maciej Gajos. Kap­i­tan Kole­jorza wraca po pauzie spowodowanej czer­woną kartką. — Maciej Gajos jest dla nas ważnym piłkarzem, ale mamy dużo jakoś­ci w zes­pole. Cieszy nas jego powrót i może on nam dużo dać.

Ostat­nie mecze Kole­jorza bard­zo dalekie są od ideału. Remis z Pogo­nią, zwycięst­wo z Koroną, a w min­ionej kole­jce poraż­ka ze Śląskiem. — Jeden piłkarz nie może decy­dować o całym zes­pole, ale nie myślę, że nasza dys­pozy­c­ja jest spowodowana jakimś brakiem które­goś z graczy. Uważam, że nie wyglą­da to aż tak źle. Oczy­wiś­cie widz­imy jaka jest gra i chce­my być ide­al­ni i pracu­je­my nad tym. Wiemy, że sezon jest dłu­gi i jeśli to był ten kryzys, to dobrze, że mamy go już za sobą. W każdym meczu musimy wygry­wać i to poz­woli nam być mis­trzem — doda­je Darko.

Pod­czas jutrze­jszego hitu na Inea Sta­dion­ie zasiądzie pon­ad 40 tysię­cy ludzi i będzie zagrze­wać Kole­jorza do zwycięst­wa. — Na meczach z Legią zawsze jest inna atmos­fera i każdy to czu­je. Bardziej się cieszymy na to spotkanie niż na inne, ale pod­chodz­imy do niego tak samo skon­cen­trowani jak do każdego. Wiemy jak pod­chodzą do tego kibice — jest to też wal­ka o prestiż.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.